Ieškai vietos, kur vasarą laikyti kėdžių pagalvėles, žibintus, pledus ir kitus vasariškus sodo reikmenis? Kodėl gi nepasirinkus tam skirtos daiktų saugojimo dėžės, kurią galėtum laikyti lauke bet kokiu oru? Peržiūrėk JYSK pasiūlymus ir rask sau tinkamiausią pasiūlymą!

DAIKTAMS LAIKYTIS IR ILSĖTIS

Jeigu vidiniame kiemelyje arba balkone yra mažai vietos, rekomenduojame rinktis baldus, kurių paskirtis gali būti daugeriopa. Dėžės pagalvėlėms gali būti skirtos ne tik daiktams laikyti, bet ir prisėsti. Nedidelės, tačiau funkcionalios dėžės daiktams laikyti yra lengvas modelis su rankenomis FEJENSENG ir medinė dėžė KARLBY. Šias dėžes lengva pernešti ar prireikus pastatyti prie sodo stalo, jei svečiuose daugiau žmonių nei kėdžių.

TALPUS DAIKTŲ LAIKYMO SPRENDIMAS

Jei dėžėje norėtum laikyti ne tik pagalvėles, bet ir didesnius sezoninius daiktus, pavyzdžiui, žibintus, stalų detales, sodo reikmenis ar įrankius, dėžė turėtų būti mažiausiai 300-400 litrų talpos. Tokiu atveju geriausias pasirinkimas bus SVENDBORG modelis (454 litrų). Dėžės dangtis yra su hidrauliniu mechanizmu, todėl dėžė užsidaro ir atsidaro tyliai ir lengvai. Aukšta HALKEVAD dėžė atliks ir praktinę funkciją - užims mažiau vietos.

PERNEŠAMOS DĖŽĖS PAGALVĖLĖMS

Jei baldus ir daiktus sode, terasoje ar balkone nuolat reikia perdėti į kitą vietą, jų laikymo sprendimas taip pat turėtų būti praktiškas ir lengvas. YDERUP dėžė, kurią gali rinktis smėlio spalvos arba juodą, yra su ratukais, todėl ją perkelti bus patogiau. Skoningas BISNAP modelis taip pat yra nedidelis ir lengvas, šią dėžę lengva perkelti, o jos dizainas tiks prie bet kokio interjero. Dėžė pagaminta iš UV spinduliams, šalčiui bei drėgmei atsparaus plastiko.