Medinių baldų privalumas – ne tik aukšta kokybė, bet ir bendrame interjere sukuriamas vizualinis malonumas. Natūralūs medienos atspalviai pagyvina ir pašviesina patalpą, suteikia jai stilingumo. Pagrindinė VANDSTED kolekcijos medžiaga yra bambukas, iš kurio pagaminti baldai vienu metu įkūnija ir šiaurietišką, ir pietietišką charakterį – tai modernus skandinaviškas stilius su egzotišku prieskoniu.

STILINGA IR FUNKCIONALU

Populiariausia kolekcijos prekė vienareikšmiškai yra pilkas suoliukas. Jo sėdimoji dalis aptraukta šviesiai pilku audiniu, kurį paryškina viduryje esančios sagos. Šviesias suoliuko kojas apačioje sujungia medinės grotelės, ant kurių galima susidėti batus ar kitas smulkmenas. Puikus suoliuko priedas galėtų būti nedidelė bambukinė VANDSTED drabužių kabykla. Ant balto pagrindo pritvirtintas medinis kotas su kabliukais bus praktiškas viršutinių drabužių laikymo sprendimas nedidelėse patalpose.

SKANDINAVIŠKAS MINIMALIZMAS

Erdvesnėse patalpose – tiek prieškambaryje, tiek gyvenamajame kambaryje ar miegamajame – gerai atrodys didžioji VANDTSED drabužių kabykla. Šios kabyklos minimalistinis stilius vizualiai užims mažiau vietos, tačiau ant jos tilps gana daug drabužių, o apačioje galėsite susidėti batus ar krepšius. Ant kabyklos apačioje esančių grotelių galima dėti mažesnius daiktus arba dėžutes, o ant papildomų laikiklių – už kulnų sukabinti batus. Taip optimaliai išnaudosite laisvą erdvę aplink baldą.

VISADA PO RANKA

Vienas moderniausių kolekcijos modelių neabejotinai yra konsolinis staliukas, kurį galima pastatyti tiek prieškambaryje, tiek gyvenamajame kambaryje. Baltas paviršius puikiai dera su mediniais baldo elementais – toks staliukas tinka beveik bet kokiam interjerui. Staliukas yra praktiško aukščio – ant jo patogu susidėti daiktus, kurie turi būti po ranka grįžus į namus ar iš jų išeinant. VANDSTED baldų kolekciją papildė ir naujas rašomasis stalas. Jo stilius – tai paprastumas ir elegancija, kuria pasižymi švarus medžio dizainas. Kolekcijoje taip pat yra stilingas naktinis staliukas, kurio dizainas puikiai dera prie kitų VANDSTED stalų. 

STILINGO DIZAINO LENTYNA

Bambuko naudojimas baldams gaminti yra palyginti nauja mada, kuria seka ir VANDSTED kolekcijos kūrėjai. Daiktams laikyti sukurtos įdomaus, stilingo dizaino lentyna. Sieninė lentyna yra tradicinio stiliaus – lentynos simetriškai išdėstytos trimis horizontaliais ir vertikaliais lygiais, pradedant nuo mažiausio iš 1 lentynos, baigiant plačiausiu iš 3 lentynų.