TĖVAMS  

Įprasta, kad tėvai per kiekvieną šventę mums dovanoja pačias didžiausias dovanas. O gal norėtum per šias šventes parodyti tėvams, kaip labai jie Tau rūpi? Išrink dovanas, kurios palengvins gyvenimą arba padarys jį komfortiškesnį, pavyzdžiui, nauja  pūkinė antklodė šildys žiemos naktį. Ilsintis itin svarbi ir pagalvė, ypač vyresnio amžiaus žmonėms: anatominės pagalvės visą naktį padės miegant išlaikyti stabilią ir patogią padėtį. Šiek tiek mažesnės, bet ne mažiau malonios dovanos gali būti tai, kas dekoratyvu: ypatingo dizaino vaza ar skoningas lubinis šviestuvas, kuris atnaujins įprasta tapusią erdvę.

SENELIAMS

Kaip ir tėvai, seneliai visada rūpinasi, kad mes – anūkai – per šventes gautume visa, kas geriausia. Todėl pasistenk ir Tu, padovanok savo seneliams ką nors ypatinga. Jeigu nori jiems įteikti bendrą dovaną, pagalvok apie kasdienybės palengvinimą: galbūt nauja sofa arba du poilsiui skirti foteliai yra tai, ko Tavo artimiesiems trūksta labiausiai? Rekomenduojame dovanojant kai kurias dovanas atsižvelgti į senelių pomėgius. Geriau už visus gaminanti močiutė tikrai įvertins naują virtuvės reikmenų rinkinį, dar galėtum pridėti ir receptų knygą. Senelio – knygų skaitytojo – kasdienybę patogesnę padarys pufas, kurį jis galės naudoti ir kaip daiktadėžę, ir kaip kojų atramą. Šiltas pledas arba sieninis laikrodis taip pat yra laukiami kiekvienuose namuose „įnamiai“.

SESĖMS ARBA BROLIAMS

Tu geriausiai pažįsti savo seserį ar brolį – nepamiršk to, kai rinksi dovaną.  Atsidėti savo pomėgiams juos paskatintų specialiai tam skirti reikmenys:  molbertas arba drobė tapybai, kėdė žaidžiantiesiems vaizdo žaidimus,  krepšeliai su rankdarbių reikmenimis, indai maistui ir padėklai kulinariniams gaminiams, taip pat daug kitų dalykų. Ką tik savarankišką gyvenimą naujuose namuose pradėjusioms mažosioms sesutėms ir broliukams tiks stilingo dizaino daiktai: skoningas dekoratyvinis elementas ant sienos, šiltų pledų ir pagalvių komplektas ar naujas kilimėlis dar tuščioje erdvėje.

PUSSESERĖMS IR PUSBROLIAMS

Jeigu tolimesnių giminaičių gerai nepažįsti, bet taip pat nori ką nors padovanoti, vadovaukis tuo žinomu principu – ką Tu norėtum gauti? Svarbiausia yra dovanos funkcionalumas, reikia žinoti, kad ji tikrai bus įvertinta ir naudojama. Pavyzdžiui, įvairaus dydžio virtuviniai krepšeliai vaisiams ir daržovėms sudėti. Taip pat vaza  arba gėlių vazonas  su stovu ir gyvomis gėlėmis arba daigais. Ir, žinoma, amžinieji vonios kambario reikmenys, tokie kaip nauji rankšluosčiai, krepšeliai arba dėžutės mažiems daikčiukams susidėti, arba minkštas chalatas ir šlepetės.

VAIKAMS

Ikimokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikai įvertins, jeigu kaip dovana atkeliaus jų mėgstamas animacinių filmų arba filmų personažas. Taip pat galima nudžiuginti ir dovanojant patinkančią patalynę. Jei svarstai, kokią konkrečią temą rinktis, rinkis kurį nors iš daugeliui patinkančių motyvų: įvairius gyvūnėlius ir spalvas, prie patalynės galima priderinti ir pagalvę. O jeigu dar atrodo šiek tiek per mažai, galima pridėti kokį mielą žaisliuką.