Saldus miegas tėvams

Mėgstamiausios antklodės ir pagalvės pamažu praranda gerąsias savo savybes, tačiau jas dažniausiai naudojame ir toliau, nes jos su mumis buvo taip ilgai... Jei Tavo tėvai dar neatsinaujino savo miegamojo, padėk jiems dovanodamas apgalvotą dovaną – antklodės ir pagalvės komplektą. Jei kiti artimieji klaus, ko Tavo tėvai norėtų Kalėdoms, papasakok apie savo idėją ir paragink padovanoti dovanai tinkamą patalynės komplektą.

Seneliams tik tai, kas geriausia

Nors žiemos nebėra tokios šaltos kaip seniau, šaltukas vis tiek atsėlina beveik nepastebimai – ypač tai jaučiame rytais namuose. Todėl seneliams puikiai tiks minkšti chalatai, į kuriuos malonu susisupti ir lėtai mėgautis rytine kava. Ypač puiki dovana bus chalato ir naujų vonios rankšluosčių komplektas. Taip pat neabejojame, kad šiuo metu kiekvienas išmoko skaniai gaminti, tačiau būkime sąžiningi – pirmą vietą tarp geriausių virėjų dažniausiai užima seneliai. Kad kiekvienas gardus patiekalas būtų patiekiamas su pelnyta šventine nuotaika, padovanok jiems virtuvės tekstilės.

Bendri žiemos vakarai su patogumais

Jei reikia pagalvoti apie dovaną antrajai pusei, pradėk nuo daiktų, kurie suteiktų patogumo būnant kartu. Šiltas pledas ir kokia nors ypač minkšta ir miela dekoratyvinė pagalvėlė padės sukurti bendrus prisiminimus leidžiant vakarus prie televizoriaus ar stalo žaidimų.

Draugai visuomet aukso vertės

Ar atsimeni tuos laikus, kai žvakės buvo laikomos dovana, kuri vėliau perdovanojama? Puiki žinia – taip nebėra! Jei paklausi draugų, ko norėtų dovanų, neretai išgirsi, kad aromatinės žvakės visada pravers, nesvarbu, ką sako kiti. Būtent taip ir yra: kuris po ilgos darbo dienos nenorėtų pasimėgauti žvakės liepsna ir maloniu raminančiu kvapu. Dekoro elementai, susiję su bendrais pomėgiais arba rodantys, kaip gerai pažįsti savo draugus, taip pat bus tinkama dovana.