Kas suteikia miegamajam elegancijos? Apgalvotas interjeras, tinkamai parinkti dekoro elementai, aromatinės žvakės ir, žinoma, kokybiška ir subtilaus dizaino patalynė. Susipažink su JYSK patalynės komplektais, kurie Tavo miegamajam suteiks elegancijos dvelksmo!

RAMIOS SPALVOS

Kalbant apie eleganciją, labai svarbu nepersistengti su ryškiomis spalvomis. Švelnūs pasteliniai atspalviai būtų pirmasis faktorius renkantis tinkamą patalynę. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad patalynė privalo būti vienspalvė – JYSK asortimente yra ramių atspalvių patalynės su apgalvotais ir subtiliais dizaino elementais.

Komplektas CILJE Komplektas MERETE Komplektas NELL

APGALVOTI RAŠTAI

Nereikia bijoti ir ryškesnių patalynės raštų. Svarbiausia, kad jie nebūtų pernelyg margi ir kurtų ramią nuotaiką, kas yra svarbiausia vertybė ir netgi būtinybė miegamajame. Įvairūs raštai suteiks patalpai šiek tiek margumo, tačiau išlaikys elegantišką atspalvį.

Komplektas CLARA Komplektas OLIVIA Komplektas ARVEN

SIMETRIŠKOS LINIJOS

Elegancijos pagrindą sudaro ir toks faktorius kaip tvarka. Dizaino prasme ją simbolizuoja simetrija. Jei Tau tai artima ir mėgsti tokį dizainą savo namuose, pirkdama (-s) patalynę atkreipk dėmesį į įvairią JYSK patalynę, kurios pagrindinis akcentas yra simetriškos linijos ir apgalvotai suderinti atspalviai.

Komplektas CRISTA Komplektai AGNETHA un ANNELINE Komplektas NELLY