Koridorius paprastai yra pirmoji patalpa, kurią pamato svečiai, todėl svarbu, kad jo išplanavimas būtų aiškus, jis būtų tvarkingas, toks, kuris skurtų gerą įspūdį apie namus.  Koridorius turi būti patrauklus ir jaukus. Kad įkvėptume Jus įsirengti koridorių, siūlome pora idėjų.

KABLIUKAI, PADEDANTYS EFEKTYVIAI NAUDOTI VIETĄ

Jei koridorius yra nedidelis, o norite, kad patalpa būtų funkcionali, kabliukai drabužiams pakabinti bus geras sprendimas. Įvairių dydžių ir dizaino kabliukai yra ir dekoratyvūs, ir praktiški. Ant jų drabužius pasikabinti gali ir suaugusieji, ir vaikai, o koridorius atrodys tvarkingai. Kabliukus galima pritvirtinti skirtingame aukštyje, koridoriui tai suteiks dinamiškumo, drabužiai neatrodys kaip suversti į krūvą. Ant kabliukų galima pakabinti lentynas iš audinio, į jas sudėti šlepetes, batų tepalą, šaukštus, naudojamus batams apsiauti.

FUNKCIONALŪS BALDAI

Kitas būdas įrengti funkcionalų koridorių – pastatyti jame daugiafunkcius baldus.  Ypač tiks suolas su daiktų laikymo dėže, kuris užims nedaug vietos, bet jame bus pakankamai erdvės avalynei ir kitiems daiktams laikyti, taip pat ant šio suolo bus galima atsisėsti, norint patogiai apsiauti. Mažose patalpose puikiai tiks minimalistinės drabužių pakabos vietoje spintos – jos užims nedaug vietos, batus bus galima laikyti apačioje, o patalpa atrodys moderniai.

MĄSTYKITE KŪRYBINGAI

Kad būtų sugalvota kas nors vertinga, dažnai reikia kūrybinio mąstymo. Nebūtinai reikia sugalvoti ką nors naujo – kartais pakanka esamą daiktą naudoti kitu būdu, suteikti kitas funkcijas.  Pavyzdžiui, batų lentyna užima mažai vietos, tačiau ją galima naudoti ne tik batams – kepures, pirštines ir šalikus, kurie dažniausiai kabinami ant pakabų, taip pat galima sudėti į batų lentyną. Svarbiausia jiems skirti vieną viršutinę lentyną, kad drabužiai nebūtų laikomi kartu su batais.

ASMENINĖMS REIKMĖMS PRITAIKYTOS LENTYNOS

Nepamirškite patalpos erdvę panaudoti vertikalia kryptimi. Tai galima padaryti, pavyzdžiui, pasirinkus lentynų sistemą, kai lentynos išdėstomos viena virš kitos. Atsiras vietos įvairiems daiktams, kurie paprastai išmėtyti po visą koridorių, taip pat bus galima panaudoti dekoratyvias laikymo priemones, tokias kaip krepšiai ir dėžės. Galima daiktus lentynose išdėstyti mišria tvarka – pavyzdžiui, vieną lentyną skirti tik šalikams, o ant kitos išdėstyti krepšelius, kuriuose galima paslėpti ne tokius išvaizdžius, bet reikalingus daiktus. Koridoriaus vaizdas bus gražesnis, patalpa įrengta apgalvotai ir viskas joje išdėstyta kiek galima funkcionaliau.