Geriausia tekstilė Jūsų namams

Namuose tekstilės gaminiai – nuo paklodžių iki užuolaidų ar kilimų atlieka ne tik praktinę funkciją, bet kuria ir tam tikrą nuotaiką. Šie daiktai mūsų gyvenimą paverčia ne tik patogesniu, bet ir suteikia namams estetišką vaizdą. Renkantis tekstilę, Jūsų asmenybė ir skonis lemia namuose dominuojančias spalvas, raštus ir medžiagas. Sukurti tobulą miegamąjį ar vonios kambarį visiškai nesudėtinga. Apsispręskite, kokių spalvų ir medžiagų pageidaujate savo namuose ir keliaukite apsipirkti. Neapkraukite kambarių – tai pirmoji ir svarbiausia taisyklė, kuriant savo svajonių interjerą! Na, o mes paruošėme Jums patarimų kaip miegamajame ir vonios kambaryje parinkti tinkamiausią spalvų paletę pagal naujausias Skandinaviško stiliaus tendencijas.

Jauki vonia – tobulam atsipalaidavimui

bath

Vonios kambarys yra ne ką mažiau svarbus nei miegamasis. Ypač, jei mėgaujatės laiku gulėdami vonioje ar prausdamiesi duše. Daugeliu atvejų, vonios kambario tekstilė yra keletos skirtingų spalvų, taip atskiriant visų šeimos narių daiktus. Jeigu ir Jūsų šeimoje yra toks poreikis, rinkitės tarpusavyje derančius atspalvius, kaip pavyzdžiui mėlyną ir žalią, pastelinę ir rudą ar juodą ir baltą. 

Skandinaviškame stiliuje nėra labiau mėgstamos spalvos akcentui suteikti nei mėlyna. Ji puikiai išsiskiria ir dera prie visų baltų tonų. Mėlynos ir žalios kombinacija – tikras gamtos įkvėptas pasirinkimas, kuris tik pabrėžią šių spalvų galybę. Nesvarbu ar kaip pagrindinę rinksitės žalią ar mėlyną spalvą savo vonios tekstilėje, kaip pavyzdžiui kilimėliai, dušo užuolaidos ir t.t., ją papildykite kitos spalvos chalatais ar rankšluosčiais visai šeimai.
Jeigu visgi norite ramesnio vonios kambario, puikiai tiks romantiški pasteliniai tonai. Mums itin patinka persikiniai ar rausvos pudros, švelniai mėtiniai ir netgi šviesiai pilki atspalviai. Jeigu mėgstate šviesią tekstilę, Jums patiks ir rusvų tonų paletė – pradedant nuo šviesiai rusvos iki sodrios kapučino spalvos. Ruda – artima gamtai ir tuo pačiu itin neutrali spalva, tad ji tiks bet kokiame interjere.
Na ir galiausiai, balta ir juoda spalvos visuomet išliks klasikiniu deriniu, kur suklysti tiesiog neįmanoma. Šios spalvos, jeigu parenkamos teisingai, sukuria atpalaiduojančią atmosferą, tad galite įsigyti tokių rankšluosčių ar vonios kilimėlių, o derinį papildyti baltomis ar kreminėmis dušo užuolaidomis ar chalatais. Nesvarbu ką pasirinksite, svarbiausia, kad Jūs patys jaustumėtes jaukiai, nes tai ir yra svarbiausia.

Miegamasis – Jūsų asmeninė šventovė

dark

Dabar itin populiaru visas technologijas iškraustyti iš miegamojo, o užmigti su gera knyga ar mylimu žurnalu rankose. Kambarys turi atspindėti Jūsų asmenybę, o tuo pačiu sukurti tobulą harmoniją, tad neapsiribokite vien tradiciniais pirkiniais kaip pagalvės, antklodės, patalynės komplektai ir užuolaidos. Jaukumas turi skirtingą prasmę skirtingiems žmonėms – vieniems tai tamsios spalvos ir paprasti raštai, kitiems šviesūs ir šilti tonai ar netgi visiškai balta erdvė.
Na, o jeigu visgi labiau mėgstate tamsesnes erdves, Jums patiks raminančiai pilkos, niūriai juodos ar tamsiai mėlynos paklodės, pledai, minkšti kilimai, lovatiesės ir užuolaidos. Visgi, tamsesnius tonus reikėtų derinti su keletu šviesių akcentų, kad interjeras neprarastų balanso. Kelios akį traukiančios dekoratyvinės pagalvėlės ar geometrinėmis formomis puošti patalynės komplektai sukurs paprastą, bet itin stilingą atmosferą. 

light

Visos moterys neabejotinai džiaugtųsi rausvų atspalvių miegamuoju. Šviesa ir šiluma puikiai derės tokioje aplinkoje, sukurdamos magišką nuotaiką. Minkštų audinių, gėlių raštais puošta patalynė, keletas ryškių dekoratyvinių pagalvėlių ar tiesiog tamsios naktinės užuolaidos suteiks kambariui šarmo. Mums itin patinka šių metų dekoratyvinių pagalvėlių audiniai – nuo itin lygių ir paprastų iki švelnių tarsi aksomas, puoštų kutais ir piešiniais – tikrai išsirinksite kažką sau.
Tikrojo Skandinaviško stiliaus mėgėjams nėra kito pasirinkimo kaip balta ar kreminė spalvos. Iš tikrųjų, toks sprendimas labai tinka mažiems miegamiesiems, kadangi pieno baltumo atspalviai vizualiai suteikia didesnės erdvės pojūtį. Žinoma, tokiam kambariui reikės papildomos tvarkos, tačiau jeigu Jums patinka ne tik tvarkingos linijos ir formos, bet ir tvarkingi namai, tuomet šviesus interjeras tiesiog sutvertas Jums.