IŠKYLŲ MĖNUO JAU ČIA!

Dar tik vasaros vidurys, kas reiškia, kad yra dar daug laiko pramogoms ir poilsiui gryname ore. Iškylos yra neatsiejama vasaros dalis, jas galima rengti tiek mieste, tiek kaime. Surenk kad ir neilgą iškylą su draugais – tokie įvykiai visada išlieka atmintyje. Suorganizuoti smagią ir visavertę iškylą padės JYSK patarimai!

PATIEKALŲ IR UŽKANDŽIŲ TRANSPORTAVIMAS

Jei pasiruošei nemažai užkandžių ar net didesnių patiekalų, įsitikink, kad iki iškylos vietos juos pavyks nugabenti saugiai ir vėsiai. „Sausam“ maistui pravers dėžutės arba krepšeliai, kuriuos paprasta ir saugu susidėti į bet kokį lengvą krepšį. Tuo tarpu paprastai šaldytuve laikomus maisto produktus geriau vežti specialiame šaltkrepšyje, kuriame esantys papildomi šaldymo elementai išlaikys maistą šviežią.

PATOGESNIAM SĖDĖJIMUI

Atvykus į iškylavimo vietą, pirmiausia, kuo turi pasirūpinti, yra sėdėjimo vieta – jei žolė gana aukšta, o žemė kauburėta, atsisėsti tiks kelioninis kilimėlis. Taip pat puikiai tiks specialūs iškylų patiesalai nepraleidžiantys drėgmės, ant kurių patogu sėdėti ar net gulėti. Jei numatoma ilgesnė iškyla, pasirūpink sulankstomomis kėdėmis, kurias lengva transportuoti.

MAISTO IR GĖRIMŲ PATIEKIMAS

Jaukią ir skoningą iškylos atmosferą sukurti padės gražios lėkštės ar dubenėliai. Įprastas vienkartines gėrimų stiklines pakeisk stiklainėliais su ąsele. Jei paruošei didesnį kiekį gėrimo, skirto visiems, jam patiekti tiks specialus stiklinis indas, iš kurio bus patogu įsipilti.

APSISAUGOK NUO SAULĖS IR KARŠČIO

Net jei planuoji nelabai ilgą iškylą, būtinai pagalvok apie patogumus. Ypač saulėtą dieną pravers skėtis nuo saulės ar paplūdimio palapinė. Jei orai itin karšti, išbandyk nedidelį ventiliatorių, kurį galima prijungti prie nešiojamos baterijos ar USB jungties.