Pasikvieskite šventes į savo namus

Pasikvieskite šventes į savo namus

Mūsų namai mūsų tvirtovė. Juose jaunčiamės saugūs, galime pailsėti ir atsikvėpti. Bet kai šventinis laikotarpis beldžias į duris, namai tampa susibūrimo vieta, kurioje mėgaujamasi skaniu maistu, buvimu kartu. Su artimaisiais puošiame kalėdų eglutę, vyniojame dovanas, žaidžiame stalo žaidimus ir dainuojame kalėdines dainas. Ar tai ne viskas ko reikia tobuloms šventėms pagal Hygge?
Nors Kalėdos į namus atneša ramybę ir džiaugsmą, gyvename atostogų laukimų, tačiau iki tol turime nuveikti nemažai darbų. Pasirūpinti namų dekoracijomis, nupirkti dovanas ir dar daug visko, kad šventės būtų tobulos. Todėl mes norime pasiūlyti jums kelis puikius patarimus, kaip papuošti namus neišleidžiant didelių sumų pinigų ir sutikti šventes jaukioje namų aplinkoje.

Šventinės permainos svetainėje

Pripažinkime, svetainė yra vienas svarbiausių kambarių mūsų namuose, ypatingai šventiniu laikotarpiu. Joje rengiame šventinius pietus, sutinkame svečius. Todėl labai  svarbu gerai apmąstyti kur susodinsime visus svečius, kad jiems būtų patogu.
Eglutė - neatsiejamas Kalėdinis atributas, todėl turime jai skirti ypatingą vietą namuose. Statykite ją ten, kur būtų pakankamai vietos sudėti dovanas bei patogu prieiti.
Mūsų dizaineriai siūlo kalėdinę eglutę dekoruoti šviesiomis ar neutraliomis spalvomis derinant su leputėmis, kurios suteiks fantastišką įvaizdį namuose.

Keletas patarimų padėsiančių paruošti namus šventėms.
     • Ilgo plauko kilimai ir dekoratyvinės pagalvėlės. Rinkitės baltos spalvos kilimą, taip namuose sukursite žiemos pojūtį.
     • Dekoratyvinės pagalvėlės. Naudokite jas visur, ant sofos, kėdės, grindų. Svarbiausia atkreipkite dėmesį į koloritą. Jei jūsų namuose vyrauja šviesios ar neutralios spalvos ir skandinaviškas stilius, šventinei nuotaikai pabrėžti siūlome rinktis raudonus, baltus ir mėlynus atspalvius.
     • Apklotai. Būtinas atributas šaltuoju metų laiku. Manome, jog Jūsų namuose yra tikrai ne vienas. Todėl šventiniu laikotarpiu siūlome įsigyti aplotą su žiemos  raštais ar piešiniais bei juos derinti su savo įprastais kasdieniais apklotais, sukuriant jaukią ir šventinę atmosferą namuose.
     • Žvakės ir žvakidės. Siūlome Jums nebijoti ekspermentuoti, derinti tarpusavyje įvairias spalvas bei formas. Papuoškite žvakėmis kavos staliuką ar pastatykite prie židinio. Žvakių šviesa sukuria magišką atmosferą ir jaukumą namuose. Jei turite vaikų, nepamirškite saugumo. Kaip puikią alternatyą siūlome elektrines žvakes, kurios taip pat nuostabiai atrodo namų interjere. 

Kiekvienose namuose interjeras skiriasi, nesvarbu ar jūsų virtuvė maža ir uždara, ar atvira ir sujungta su svetaine, svarbu nepamiršti dekoro, juk svečiai pamatys ir apžiūrės viską ir būtinai įvertins.
Jeigu Jūsų svetainė pakankamai erdvi, Kalėdinę eglutę siūlome statyi būtent ten. Dekoruokite ją, nenutoldami nuo kitų dekoracijų namuose arba atvirkčiai puoškite ryškiomis spalvomis išskirdami iš aplinkos. O jei visdėlto neturite tiek vietos eglutei, pasipuoškite šventinėmis girliandomis langus, palanges ar duris. Juk ir mažos detalės, kuria namuose šventinė nuotaiką.
Tekstilė taip pat svarbus akcentas valgomajame. Staltiesės ir staltiesėlės, indai bei įrankiai, serviruojant stalą, derėti turi viskas, tad rinkdamiesi gerai apgalvokite. Dažniausiai Kalėdų stalui renkamasi raudonos ir baltos spalvos arba raudonos ir pilkos.
Kad šventinis stalas atrodytų dar šventiškiau, rinkitės kėdžių pagalvėles ar kėdžių užvalkalus. Arba tiesiog įsigykite papildomas dekoratyvines pagalvėles jei kažkas užsinorėtų patogiau įsitaisyti prie stalo šventinių pietų metų.

Kalėdinė dvasia Jūsų miegamajame

Ne paslaptis, jog žmogus miegodamas praleidžia trečdalį savo gyvenimo. Tad kodėl nedekoruoti savo miegamojo?
Žiema šalčiausias metų laikas ypatingai tiems, kurie gyvena šiaurėje ar netoli jos. Gyvenant ten, nėra geresnio dalyko namuose kaip flanelinė patalynė, kuri visad apgaubs Jus šilumą. Jei to nepakanka, rinkitės šiltą apklotą ir būkite tikri, kad šalčiai ir speigas Jūsų nepasieks.
Kalėdinė tekstilė gražu, bet norime pasiūlyti dar kelias idėjas kaip papuošti savo miegamajį.
     1. Pasistatykite mažą kalėdinę eglutę savo miegamajame. Ji primins Jums kaip smagu vartytis lovoje savaitgaliais ir laukti šventinio laikotarpio kada galėsite miegoti į valias.
     2. Pasipuoškite kambario ar lauko duris lemputėmis. Jos sukurs namuose šventinę atmosferą.
     3. Pasistatykite žvakių savo miegamajame. Jos suteiks jaukumo ir šilumos.

Dabar esate pilnai pasiruošę šventėms ir žinote kaip dekoruoti savo namus. Tik nedarykite to vieni - suburkite visą šeimą, gaminkite, puoškite, žaiskite kartu, juk per Kalėdas svarbiausia - būvimas ir laikas kartu

Šiltų ir gražių švenčių Jums linki JYSK komanda!