Reikia tiek nedaug, kad rytai ir vakarai taptų gaivesni atnaujintame miegamajame. Svarbiausia suprasti, kokią atmosferą šioje erdvėje norėtųsi sukurti! Mes padėsime apsispręsti ir pateiksime trijų labiausiai paplitusių interjero stilių pavyzdžius bei patarsime, kokiais interjero elementais visa tai įgyvendinti. Pasirink tai, kas Tau labiausiai tinka, ir išbandyk savo miegamajame!

RAMYBĖS OAZĖ

Ar norėtum, kad Tavo miegamasis, pasiliekant tik ramybę ir tylą, būtų atskirtas nuo likusios namų erdvės? Tuomet rinkis neutralių atspalvių patalynę ir per daug nederink skirtingų spalvų. Storesnio audinio naktinės užuolaidos padės užmigti, kai lauke dar šviesu, taip pat leis išsimiegoti rytais poilsio dienomis. Tam, kad kambaryje nereikėtų jungti daugybės šviesų, įsigyk nedidelę stalinę lempą. Jei esi įpratęs skaityti lovoje, pravers reguliuojamas stalinis šviestuvas, o tam, kad būtų ramesnė atmosfera, tiks šviestuvas su dekoratyviniu gaubtu.

Šviestuvas JACOB

Patalynės komplektas CRISTA

Naktinis staliukas VIRUM

Dekoratyvinė naktinė užuolaida LUPIN

GAMTOS PRISILIETIMAS

Papildyk interjerą natūraliais elementais – nuo natūralių tekstilės atspalvių iki dekoratyvinių elementų iš medžio ar vytelių. Patalynę rinkis su gamtiniais elementais – lapelių ar žiedų raštais. Taip pat gali rinktis vienspalvius žemiškų spalvų užvalkalus kartu su ryškesnėmis dekoratyvinėmis pagalvėlėmis – tai suteiks erdvei daugiau spalvų, tačiau bus išlaikyta ramybė, o miegas taps saldesnis. Kambariniai augalai miegamajame taip pat natūraliai įsilies į patalpą, pritaikius didžiulį gėlių vazoną. Jei nesinori ilgai rūpintis augalais, pasirink paprastesnį sprendimą – dirbtines gėles.

Sieninė plokštė KETTINGE

Lovatiesė VALMUE

Krepšys BRAGE

Dalinai užtemdanti užuolaida LIGHTSOUT

ĮVAIRIŲ SPALVŲ PALETĖ

Kūrybiškesni žmonės dažniau renkasi savo namus papuošti ryškesnėmis spalvomis ir nebijo eksperimentuoti skirtingais atspalviais bei raštais net ir miegamajame, ypač, jei miegamasis tampa ir darbo vieta. Jei šiame apraše įžvelgi save, pradėk kurti lovos dizainą naujomis spalvomis. Rinkis ryškią lovatiesę arba pledą. Savo daiktams sudėti rinkis įvairias dekoratyvines dėžutes ar krepšelius, kad miegamajame neatsirastų per daug netvarkos. Ant sienų būtinai pakabink skirtingų dydžių nuotraukų rėmelių, o kas jose atsispindės – Tavo pasirinkimas (pagal savo skonį)!

Lentyna KETTINGE

Patalynės komplektas BARBO

Nuotraukų rėmelis TORD

Apklotas AMASONLILJE