Nors pietų valgymo įpročiai per metų metus stipriai pasikeitė, iki šiol valgomasis yra ta vieta, kurioje ne tik pasistipriname, bet ir dalinamės mintimis, prisiminimais ir kitomis akimirkomis su savo artimiausiais žmonėmis. Tiesa ta, kad valgomasis nėbėra vien tik maisto valgymui skirta vieta – daugelis jį išnaudoja ir kitoms reikmėms, pavyzdžiui, čia įkuria darbo vietą. Jei norite sukurti puikų valgomąjį, susipažinkite su keliais patarimais, kurie jums padės tai padaryti!

TVARKA IR RAMYBĖ SU NATŪRALIU MEDŽIU

Baldai ir aksesuarai, parinkti pagal Jūsų skonį ir Jūsų interjere derančias spalvas gali padaryti stebuklą. Medžio motyvai vis dar madingi norint sukurti atpalaiduojančią namų aplinką, todėl jeigu Jums tokie mediniai baldai ir kitos detalės prie širdies, įsigykite ąžuolinį pietų stalą. Jį papildykite tokio pat stiliaus pietų kėdėmis iš ROAYL OAK serijos.

SKANDINAVIŠKA ŠVIESA IR ERDVĖ

Jeigu Jūsų pietų erdvė nėra didelė, tuomet Jums tiks šviesūs Skandinaviško stiliaus baldai – stalai, kėdės, komodos, indaujos, kurie optiškai padidins kambarį. Tamsūs baldai šviesiai erdvei suteiks prabangos, tačiau kambarys atrodys mažesnis. 

VALGYTI PUIKIAI IR GRAŽIAI

Praktiškumas – vienas iš svarbiausių kriterijų renkantis baldus. Kasdienai galite įsigyti nedidelį pietų stalą su papildomomis dalimis, kurias galėsite panaudoti, kai Jūsų namuose susirinks didesnė kompanija. Tas pats galioja ir pietų kėdėms – jos turi būti patogios net ir sėdint ilgesnį laiką. Vieniems patogu sėdėti yra paprastose, Skandinaviško stiliaus kėdėse, na o kiti tuo tarpu renkasi paminkštintas kėdės arba tiesiog įsigyja kėdžių pagalvėles.