Mus neabejotinai galima suskirstyti į dvi žmonių grupes – ruošiančius dovanas laiku ir ieškančius jų paskutinę minutę. Tačiau nesvarbu, kada dovanos ieškosi, pagalba pateikiant gerų idėjų visada praverčia. Todėl leidžiame visą seriją katalogų, kad iki švenčių nei vienas neliktų be dovanos. Pirmoji dovanų aprašymų serija galėtų įkvėpti kurti teminius dovanų rinkinius skirtingų interesų turintiems dovanų gavėjams!

RINKINYS NR. 1: VONIOS RITUALŲ MĖGĖJAMS

Gerai žinome, kiek yra tokių dalykų, kuriuos galima panaudoti ne kartą, užuot kiekvieną kartą pirkus tuos pačius, tik naujoje pakuotėje.  Jeigu Tavo artimųjų rate yra žmogus, kuris pritartų šiai koncepcijai, gal būtų gerai jam padovanoti visą vonios kambario reikmenų rinkinį? Tai būtų funkcionalus ir ekologiškas sprendimas, be to, reikmenis galima suvynioti į rankšluostį, taip išsprendžiant ir pakuotės klausimą – išsiverčiant be jos. Du zuikiai būtų nušauti vienu šūviu.

RINKINYS NR. 2: VIRTUVĖS VIRTUOZAMS

Šį sezoną JYSK siūlomas virtuvės reikmenų asortimentas pasipildė dar nematyto dizaino reikmenimis – jų dizainui panaudoti skandinaviški elementai, kurie taip pat suteikia ir funkcionalumo.  Jei pažįsti ką nors, kas iš nieko pagamins tokius patiekalus kaip restorane, sukurk virtuvės reikmenų, kuriuos visada verta turėti šalia, rinkinį. Virtuvinė lenta, rankšluosčių rinkinys, dideli dubenys ir maistui laikyti skirti indai bus puikūs pagalbininkai gaminant maistą. Taip pat mėgstantys gaminti maistą vertins naujų serviravimo indų ir reikmenų rinkinį.

RINKINYS NR. 3: AUGALŲ PRIEŽIŪROS MEISTRAMS

Tie laimingieji, kuriems nereikia aiškinti, kas yra „žaliasis kursas“, sugeba ne tik pasirūpinti, atrodytų, beviltišku kambariniu augalu, bet ir apskritai gamta – tuo, kas visiems svarbiausia. Todėl juos reikia visu šimtu procentų palaikyti ir padėti jų namus padaryti dar žalesnius, padovanojant gražią vazą skintoms gėlėms arba vazonų rinkinį kambariniams augalams. Gėlių stovas bus ypač vertinamas, nes ant augalų mylėtojų lentynų dažnai jau stovi daugybė paprastų gėlių vazonų – tik ant ant grindų statomas stovas suteiktų neišnaudotų galimybių. Nepamirškite prie dovanos pridėti kokio praktiško augalų priežiūros įrankio, pavyzdžiui, skirto jiems sodinti, arba pirštinių.