SUSIPAŽINKITE SU „TRAPPEDAL“ KOMPLEKTU

„TRAPPEDAL“ yra vienas populiariausių mūsų baldų komplektų. Šiuo metu komplektą sudaro 2 skirtingų dydžių ir dizaino lentynos, statomos ant grindų, rašomasis stalas ir kavos staliukas. Šio komplekto dizainas pagrįstas metalo ir medžio deriniu, jis skirtas tiems, kurie mėgsta aiškias linijas ir paprastumą namų interjere.

 

„TRAPPEDAL“ LENTYNA, 5 LYGIŲ

Šios lentynos aukštis yra tik 109 cm, tačiau į ją daug telpa. 5 medinės lentynos, sujungtos metaliniu rėmu, lengvai telpa nedideliame darbo kambaryje. Atviro tipo lentynos yra 70 cm pločio ir jose galima laikyti tiek praktinės, tiek dekoratyvinės paskirties daiktus, išdėstant juos skirtingais lygiais. Toks išdėstymas padės kambaryje sukurti jaukią atmosferą.

 

„TRAPPEDAL“ LENTYNA, 7 LYGIŲ

Aukštesnė, taip pat siauresnė lentyna, statoma ant grindų, kurios aukštis – 178 cm. Šio dizaino modelis labiausiai pritaikytas naudoti kaip 3 lygių knygų lentyna, sudedant jas iš dešinės pusės. Kairėje pusėje dar lieka siauresnė erdvė, kuri ypač tinkama įvairiems dekoratyviniams elementams laikyti.

 

„TRAPPEDAL“ RAŠOMASIS STALAS 

„TRAPPEDAL“ rašomasis stalas yra pakankamai mažas, tinka nedidelei erdvei, o po stalviršiu įmontuotose lentynose laikomi daiktai ir dokumentai. Šios lentynos yra atviros iš vienos pusės, iš kitos pusės jos primena stalčius. Siauros metalinės kojos, kurios yra atrama ąžuolo spalvos stalviršiui, suteiks minimalizmo Jūsų interjerui. 

 

„TRAPPEDAL“ KAVOS STALIUKAS

Gyvenamajam kambariui skirtas staliukas puikiai tiks erdvėje tarp sofos ir televizoriaus. Yra numatyti du lentynos lygiai, staliuką galima sumontuoti taip, kad ant lentynos būtų galima laikyti žurnalus arba dokumentus. Šią dalį galima palikti atvirą, tuomet susiformuotų du paviršiai, arba galima uždengti viršutine dalimi, bus aiškios linijos.

---

Visus „TRAPPEDAL“ komplekto baldus rasite JYSK.lv arba nueikite į vieną iš artimiausių JYSK parduotuvių Latvijoje, kad pamatytumėte vietoje!