Miegamajame visi iškart pastebi lovą – juk niekas kitas šiame kambaryje ir nevaidina tokio svarbaus vaidmens. Be to, logiška, kad įspūdį labiausiai lemia patalynė. Prieš rinkdamiesi patalynę, apgalvokite, kas Jums patinka! Ar mėgstate visokius margumynus? Galbūt Jūsų interjere dominuoja geometrinės figūros, simetrija? O gal akys pirmiausia krypsta į tai, kas natūralu? Žinoma, šiuos žodžius neabejotinai skaito ir elegantiško bei klasikinio stiliaus gerbėjai. Kad ir kokį stilių pasirinktumėte, JYSK tikrai rasite įvairių dydžių, spalvų ir medžiagų modelių. 

JŪSŲ MIEGAMAJAME

Gamtos bičiuliai gali rinktis patalynę su įvairiais augmenijos raštais – gražiomis gėlėmis, lapais, medžiais, taip pat gyvūnais. Patalynė parduotuvėje JYSK nėra pernelyg ryški ar marga, jos grafiniuose piešiniuose vaizduojama gamta ir gyvūnija, kuri mus supa kiekvieną dieną.

OLIVIA

PERNILLE

ASTRID

MARGUMYNAI PRIEŠ AKIS

Jei miegamajam trūksta spalvų ir kūrybiškumo ženklų, rinkitės patalynę su margais raštais – ryškius ornamentus, abstrakčius elementus ir įvairiaspalves pynes. Tai tik dalis JYSK asortimentą sudarančios patalynės marginimo raštų. Šios patalynės spalvos ir raštai kasdien skatins Jūsų kūrybiškumą. 

ELLEN

CLARA

CHRISTEL

ABSTRAKČIOS FIGŪROS

Tvarkos mėgėjai, kuriems, beje, taip pat nesvetima kūrybiškumo dvasia, įvertins figūras ir elementus, ritmiška seka išdėstytus ant įvairių namuose esančių daiktų, įskaitant patalynę. Trikampiai, kvadratai, taškeliai – rinkitės tai, kas Jums patrauklu, nes JYSK turi ką pasiūlyti įvairiausio skonio pirkėjams.

AGNETHA

VERA

CRISTA

KLASIKINĖ ELEGANCIJA

Jeigu gyvenime yra kokia nors nesikeičianti vertybė – tai neabejotinai elegancija. Tam pritaria ir JYSK, todėl mūsų asortimente netrūksta elegantišku dizainu išsiskiriančių prekių. Taip pat gausu patalynės – jos rasite elegantiškų ir sodrių spalvų ir dizaino. Nebijome siūlyti ir tamsių atspalvių. Reikliausi klientai tikrai įvertins KRONBORG® prekių ženklu, kuris neabejotinai yra vienas iš aukščiausios kokybės prekių ženklų tekstilės rinkoje, pažymėtų gaminių vertę.

NELL

SIRI

NOVA