Mažos erdvės už namų sienų, pavyzdžiui, balkonas ar terasa, suteikia daug privalumų. Nedideliame plote labai paprasta sukurti jaukią atmosferą investavus palyginti nedaug pastangų ir išteklių. Kita vertus, apgalvoti kiekvieną sprendimą gan sudėtinga. Ypač tada, kai pasirinkimas toks platus kaip JYSK parduotuvėse. Leisk Tau padėti ir pateikti keletą patarimų, kad Tavo balkonas šią vasarą taptų mėgstamiausia namų vieta!

MĖGAUKIS MAISTU GRYNAME ORE!

Gerai apgalvok, ką dažniausiai norėsi balkone veikti. Jei tai bus valgymo vieta, rinkis aukštesnį stalą ir prie jo derančias kėdes. Rekomenduojame rinktis stalą siauromis kojomis ir laisva vieta po juo, kur galėsi susidėti daiktus. Sutaupyti vietos padės sulankstomosios kėdės, kurias patogu sudėti, kai nenaudojamos.  

Stalas ir kėdės EGELUND

Stalas HOBRO ir kėdės RAVNEBAKKE

Stalas RANGSTRUP ir kėdės HAJSTRUP

VIETA POILSIUI VIENUMOJE AR SU DRAUGAIS

Jei planuoji balkoną paversti ramybės oaze, kur galima atsisėsti ir atsipalaiduoti, ieškok minkštesnių baldų – poilsio krėslo ar gulto. Dar patogiau bus priderinus kėdės pagalvėlę. O jei į balkoną planuoji kviestis draugų, pagalvok apie dvivietį suolą – jį galėsi naudoti ir vietoje stalo. 

Kėdė LILLESAND

Poilsio kėdės ULLEHUSE ir stalas OLDHUSE

Pakabinama kėdė GJERN

PAVERSK BALKONĄ NEDIDELIU SODU!

Balkone gali įkurti ir žalią oazę su įvairių augalų kolekcija. Kad balkone būtų vietos praeiti ar prisėsti, gėlių vazonus pakelk virš grindų – gali kabinti ant balkono krašto, prie lubų arba dėti ant lentynų! Vazonus rinkis skirtingų spalvų ir stilių, pritaikytų prie kiekvieno augalo individualiai – taip sukursi spalvingesnę aplinką! Vietoj vazonų gali rinktis pintus krepšius, kuriuos namuose naudojame daiktams laikyti.

Vazonas BREMSE

Vazonas MYRHAUK

Vazonas UGILT

SUTEIK JAUKUMO DEKORACIJOMIS!

Vasariškam jaukumui ir hiugė atmosferai nepakanka vien patogių baldų. Pasitarnaus iš pažiūros maži dalykai – dekoratyviniai elementai ir apšvietimas. Pledas ir minkštos pagalvėlės ar kėdžių paminkštukai atliks ir praktinę, ir dekoratyvinę funkciją, jei pasirinksi įdomius raštus ir spalvas. Vasariška poilsio vieta balkoną pavers ir kilimas ar naujos medinės plytelės, taip pat nedidelės lentynėlės su įvairiais naudingais daiktais – indais, pledais ar net prieskoninėmis žolelėmis, kuriomis galėsi mėgautis visą vasarą. 

LED fontanas SKARV

Kilimas BERGUV

Lempučių girlianda FINK

RINKIS DAUGIAFUNKCIUS BALDUS!

Kai vietos nedaug, reikia rinktis kuo mažiau baldų, turinčių kuo daugiau funkcijų. Dažnai nė nepagalvojame, kad net paprasčiausią baldą galima panaudoti įvairiai. Pavyzdžiui, suolas gali būti ir sėdėjimo vieta, ir kavos staliukas. Stalo funkciją gali atlikti daiktų laikymo dėžė. O sėdėti galima ant grindų, pasidėjus minkštų kėdžių pagalvėlių! 

Sandėliavimo dėžė KARLBY

Stalas IDRE

Suolas UGILT