Mažos erdvės už namų sienų, pavyzdžiui, balkonas, turi tam tikrų pranašumų. Nedideliame plote labai paprasta sukurti jaukią atmosferą, be to, nereikia didelių pastangų ir išteklių. Kaip teisingai pradėti įrengti balkoną, kad juo būtų galima visapusiškai mėgauti šiltuoju metų laiku? Atsakymo ieškokite patarimų straipsnyje!

MAISTAS GRYNAME ORE!

Išsirinkę tinkamus baldus, Jūs galėsite sukurti skoningą ir funkcionalią valgomąją zoną bet kokio dydžio balkone. Rinkitės sulankstomą stalą arba stalą su iš dalies nuleidžiamu paviršiumi – taip balkone galėsite dažnai valgyti lauke, o prireikus atlaisvinti vietą kitiems užsiėmimams, mėgaujantis šiluma ir saule. Pravartu įsigyti kėdės, kurias galima sulankstyti arba sudėti viena ant kitos, o ne atskiras poilsio kėdes ar gultus. O viskas, ko prireiks, kad šios kėdės būtų patogios valgant ir ilsintis, bus minkštos kėdžių pagalvėlės. Jei vis dėlto norite baldus balkone palikti fiksuotoje vietoje, rinkitės stalą ir kėdes su kuo siauresnėmis kojelėmis ir papildoma vieta po jais, kur galima laikyti kitus balkono daiktus.

Sulankstomas stalas EGELUND

Sodo baldų komplektas HOBRO+GUDHJEM

Kėdė KAMSTRUP

Sodo baldų komplektas HOBRO+NABE

POILSIO ZONA KIEKVIENAM

Jei planuojate balkoną paversti ramybės oaze, kur galima atsisėsti ar net išsitiesti, rinkitės kėdę su reguliuojamu atlošu arba mažesnę poilsio kėdę. Išsirinkę dvivietės poilsio suolus ar sofas, pasirūpinsite ir kitų namiškių ar laukiamų svečių patogumu. Interjerą papildykite patogiu staliuku, kurį prireikus galima lengvai pernešti. Kai vietos nedaug, reikia rinktis kuo mažiau baldų, turinčių kuo daugiau funkcijų. Pavyzdžiui, suolas gali būti ir sėdėjimo vieta, ir kavos staliukas. O, jei balkonas nemažas, pagalvokite apie patogią poilsio zoną ir rinkitės pakabinamą poilsio kėdę!  

Pakabinama kėdė GJERN

Sofa GJERLEV

Sodo baldų komplektas OTTA+DANNEMARE

Sandėliavimo dėžė KARLBY

PAVERSKITE BALKONĄ NEDIDELIU SODU!

Norėdami sukurti maksimalią vasaros atmosferą balkone, įrenkite savo nedidelį sodą! Galima įsigyti įvairių dizainų, dydžių ir formų lauko vazonų. Ant balkono kraštų pakabinkite specialiai tam skirtus gėlių vazonus. Papildykite augalų puokštę rinkdamiesi gėlių dėžes ant aukštų kojelių – taip erdvę po dėže galėsite išnaudoti kitiems daiktams laikyti. Vietoj vazonų galite rinktis pintus krepšius, kuriuos namuose naudojame daiktams laikyti.

Vazonas BALCONY

Vazonas UGLE

Vazonas STORSKARV

Vazonas FLUGE