Mus lepina ne tik ryškūs saulės spinduliai, bet ir karščio bangos. Belaukiant kitos bangos, kviečiame pasilepinti ypač patogia ir modernia vasaros kėde iš JYSK pasiūlos. Sužinok daugiau apie 2022 metų TOP vasaros kėdes!

PIETUMS GRYNAME ORE

Pradėsime nuo vienos populiariausių JYSK sodo kėdžių „PALERMO“. Galima šviesi ir juoda kėdžių spalva, jos yra patogios pietauti prie stalo gryname ore. Puikiai dera su mažu „THY“ kavos staliuku arba apvaliu „ANDRE“ stalu.   

PATOGU LAIKYTI

Jei Tavo sode, terasoje ar balkone nėra daug vietos, rinkis kėdes, kurias galima laikyti sudėjus vieną ant kitos. Tam tikrai tiks „JEKSEN“ modelis, kurį galite rinktis šviesios smėlinės arba juodos spalvos. Geriausią komplektą šios kėdės sudarys su „FAUSING“ sodo stalu.

ATSISĖSK PATOGIAU

Jei ieškai kėdės, labiau primenančios gultą, tačiau kiek mažesnės, rekomenduojame rinktis „DANNEMARE“ modelį. Ji ne tik moderni, bet ir patogi, leidžianti sėdinčiajam užimti patogiausią poziciją mėgaujantis vasariška saule.

STILIUS TURI REIKŠMĘ

Nebijome vartoti žodžio „stilingas“ kalbėdami apie mūsų skandinaviško dizaino „ILDERHUSE“ modelį. Pinti baldai šiuo metu itin populiarūs, o natūralios spalvos tik papildo puikią kėdės išvaizdą. Išsirink patogią kėdės pagalvėlę ir turėsi geriausią vietelę savo poilsiui gryname ore.

DAR NEPATIRTAS PATOGUMAS

Ypatingą ir subtilų skonį turintiesiems tikrai patiks „SADBJERG“ modelis. Tai skandinaviško dizaino metalo, plastiko ir medžio kombinacija, kuri yra ne tik moderni, bet ir nepaprastai patogi. Šios kėdės puikiai derės prie didelio „FAUSING“ stalo – šis modernus komplektas tiks didesnėms terasų ar sodų erdvėms.

KITUS VASAROS BALDUS, KAIP IR LAISVALAIKIO PREKES GALITE PERŽIŪRĖTI VASAROS KATALOGE!