Naujoji „Nordic Mood“ kolekcija suteiks namams naujų spalvų ir sužadins vilčių, susijusių su ateitimi. Pastelinė rožinė yra spalva, kuri gali atnaujinti ir sušvelninti bet kokią aplinkos spalvų paletę. Tai ypač svarbu baigiantis tamsiajam metų laikotarpiui ir ruošiantis pavasario nušvitimui.

TEKSTILĖS SPALVŲ PALETĖ

Vienas sėkmingiausių eksperimentavimo su spalvomis būdų – atnaujinti tekstilės gaminius: pridėjus porą rožinių dekoratyvinių pagalvėlių ar kokį pledą, galima sukurti gyvenamajame kambaryje visai kitokią atmosferą. Pledas SANDFIOL sukurs švelnumo įspūdį, o ryškesnių spalvų mėgėjams siūlome pūkuotą pagalvėlę TAKS arba elegantišką KUGLEASK. Rausvos spalvos poveikį gali išmėginti ir miegamajame: rinkis rožinę patalynę arba lovos užvalkalus – pagalvės ir užvalkalo komplektą ENGBLOMME.

KITŲ SPALVŲ ŽAISMAS

Kita pastelinės rožinės spalvos savybė – galimybė derinti ją su beveik bet kuriuo kitu atspalviu, net ir ryškia spalva. Ypač retų derinių mėgėjams siūlome išskirtinį vazos modelį – ESKIL vazą su skirtingų spalvų dėmėmis, kurios sukuria vizualinį krištolo įspūdį. HUBERT padėklai yra šiek tiek paprastesnių, bet ne mažiau įspūdingai suderintų spalvų. Jei ieškai ko nors mažiau kontrastingo, labiau integruojamo į bendrą interjerą, aplink valgomojo stalą sustatyk aksomu apmuštas kėdes KASTRUP su šviesiomis medinėmis kojomis. Jeigu nori gėrėtis švelnių spalvų žaismu, rinkis naują patalynės komplektą, pavyzdžiui, stilingąjį AMALIE.

DEKORATYVI ROŽINĖ SPALVA

Kodėl aviečių jogurto nesupylus į lygiai tokios pat spalvos TORSTEN dubenėlį? Arba kodėl nepasigrožėjus šviesos žaismu, įstačius žvakutę į permatomą JOEL žvakidę? Galbūt rožinis atspalvis tiesiog prašosi pritaikomas Tavo vonios interjerui ir jame tiks muilo dozatorius TILLBERG? Galop – o kam nepatiktų koks visai neįprastas štrichas interjere, pavyzdžiui, pintas pufas NEBLE svetainėje?