Ši diena neturėtų būti laikoma tik „porų diena“. Valentino diena – tai meilės diena, nesvarbu, ar ji skirta Jūsų romantiškam partneriui, šeimai ar jums patiems. Todėl švęskite šią dieną ypatingai, o svarbiausia – savo namuose!

1. SUSIKURKITE SPA

Kaip maloniai praleisti dieną (ar vakarą) be didelių išlaidų? Organizuokite SPA savo namuose! Be to, tai galite padaryti ir vieni, ir kartu su draugais ar partneriu. Pradėkite nuo malonių kvapų vonios kambaryje ar miegamajame, pasinaudodami aromatinėmis lazdelėmis. Padovanokite savo partneriui šiltą chalatą, jį priderindami prie savojo. Karšta vonia, veido ar pėdų masažas ar tiesiog pasilepinimas įvairiomis grožio priemonėmis bus kaip tik tai, kas padės sukurti intymią atmosferą, be to, atpalaiduos po ilgos darbo dienos.

Chalatas "TIBRO"

Veido volelis "VALLSTA"

Kvapnus aliejus "LINDOME"

2. VOS KELI ŽINGSNIAI IKI NAMŲ KINO TEATRO

Norite pasižiūrėti filmą pagal savo taisykles? Kambarį paverskite nedidele kino sale. Tegu šis kino vakaras tampa šiek tiek kitoks nei įprastas poilsis prie TV su pripučiamu čiužiniu – prisidėkite įvairių dekoratyvių pagalvėlių ir užklotų (tai taip pat yra puiki dovana) bei pasirūpinkite dideliu dubeniu spragėsių arba įvairių skanėstų dubenėliuose ir indeliuose! Belieka įsisupti į šiltus pledukus ir mėgautis ilgai lauktu filmu.

Apklotas "KARVE"

Dubuo "SIMON"

Dekoratyvinė pagalvėlė "LILJE"

3. ROMANTIŠKOS VAKARIENĖS NIEKADA NEIŠEIS IŠ MADOS

Laikas iš lentynų ištraukti (ar net kažką nauja įsigyti) ypatinguosius indus, užkloti naują staltiesę ir stalą papuošti prabangiomis dekoracijomis. Pakvieskite savo mylimą žmogų ar draugą į unikalų namų restoraną ir pasitikite jį specialiai paruoštu meniu! Nepamirškite nuostabių gėlių (kurios nebūtinai turi būti natūralios) puošnioje vazoje, romantiškos muzikos ir žvakių šviesos, kad šis patiekalas taptų elegantiškas! Desertą galite patiekti kambaryje, kur sofa užklota pledukais, dekoratyvinėmis pagalvėlėmis ir laukia romantiškas filmas per TV.

Žvakės "BALDUR"

Įrankių rinkinys "MIKAEL"

Padėkliukas "VALLMO"