Šventinę nuotaiką namuose galima kurti pamažu, nebūtina viską papuošti per vieną dieną. Darykite kaip tai daro skandinavai – kalėdinę atmosferą namuose kurkite pagal savo pageidavimus, paprastai, bet skoningai. Jūs „nepavogsite“ Kalėdų, o tik sukursite naujus prisiminimus, tradicijas ir pojūtį, kurie visada primins apie gražiausią, jaukiausią ir šviesiausią žiemos šventę.

I ŽINGSNIS: APŠVIETIMAS

Lemputės languose – pirma užuomina aplinkiniams, kad čia vyrauja kalėdinė nuotaika. Kaip vienas iš klasikinių elementų yra elektrinių žvakučių trikampis (žvakidės formos). Jei savo langą norite papuošti kažkuom ne tokiu tradiciniu, o šiuolaikiškesniu – susipažinkite su JYSK langų apšvietimo pasiūlymu. Taip pat pamėginkite šiuolaikiškiau ir naujoviškiau puošti namų kambarius. Esamus lubų šviestuvus galima pakeisti žvaigždžių formos gaubtais.

II ŽINGSNIS: PLEDAI IR PAGALVĖLĖS

Tikime, kad ir Jūs sutinkate su teiginiu, kad šaltuoju metų laiku“pledų ir pagalvių niekada negali būti per daug“. Šį sezoną JYSK siūlo ypač platų, įvairiems skoniams pritaikytą dekoratyvinių tekstilės dirbinių asortimentą. Rinkitės sau ir savo artimiesiems malonias spalvas ir dizainą. Jei Jūsų namuose dažnai vyksta „kova“ už minkščiausią pledą, kodėl neįsigyti jų keletos spalvų?

III ŽINGSNIS: ŽVAKĖS

Jei ieškote alternatyvių šventinių papuošimų, nebijokite naudoti dekoracijų – tai nereiškia, kad kiekviename kampe reikia pastatyti po senį šaltį ir nykštuką. Teisingai renkantis ir derinant įvairius dekoratyvinius elementus, sukursite tiek šventinę, tiek kartu ramią atmosferą. Pradėkite nuo kvapiosios žvakės indelyje ar vieno iš JYSK dizainų šventiškesnei nuotaikai. O jei nori naudoti tik arbatines žvakutes, taip pat tiks ir žvakidės – elegantiško dizaino žvakidė tiks bet kokio interjero namams.

IV ŽINGSNIS: DEKORACIJOS

JYSK Nordic Mood arba skandinaviško stiliaus kolekcija siūlo nepamirštamo stiliaus ir dizaino nykštukų, kurie patiks net Grinčo gerbėjams. Šie nykštukai puikiai papuoš žurnalinį staliuką, lentyną ar net valgomąjį stalą. Jei namuose yra mažųjų gyventojų, šiuos įvairiaspalvius nykštukus su įvairiomis kepurėmis galima naudoti ir kasdieniams žaidimams artėjant šventėms. Kiekvieną vakarą, vaikams užmigus, pastatykite nykštukus į kitą vietą. Iš ryto vaikų lauks įdomus užsiėmimas jų ieškoti ir sugalvoti įdomių istorijų, kaip ir kodėl nykštukai pateko į šias vietas.