Jei dar nevartei naujausio JYSK vasaros katalogo, esame paruošę ir sezoninių baldų AUKSO RINKTINĘ. Susipažink su kertiniais asortimento akmenimis ir įsitikink, kad pasirinkęs JYSK baldus gausi modernų skandinavišką dizainą ir aukščiausią kokybę. Siūlome įvairių dydžių, dizaino ir medžiagų JYSK sodo baldų komplektus – mūsų parduotuvėje rasi baldų, atitinkančių kiekvieno skonį ir galimybes.

JUTLANDIA – GYVENIMAS GRYNAME ORE SKANDINAVIŠKU STILIUMI

Su JUTLANDIA sodo baldais Tavo vasara bus patogi ir stilinga. Šio prekės ženklo baldai jungia funkcionalumą ir modernų dizainą. Asortimentą sudaro tiek klasikiniai, tiek modernūs skandinaviški įvairaus stiliaus ir medžiagų sodo baldai. Įvairiapusiai baldai pritaikyti tiek erdviems kaimo sodams, tiek siauriems miesto balkonams. Mūsų įvairiapusiai baldai skirti skirtingo ploto erdvėms bei skirtingiems skoniams – asortimente rasi elegantiškų pietų komplektų bei talpių ir patogių įvairių spalvų poilsio komplektų.

TVARŪS VASAROS BALDAI, PAŽENKLINTI FSC

Medis – klasikinis pasirinkimas tiems, kurie teikia pirmenybę natūralioms medžiagoms, nes puikiai atrodo ir nedideliame balkone, ir apželdintame kieme, suteikiant aplinkai laisvalaikio namų nuotaiką. Gaminant medinius sodo baldų komplektus pirmiausia naudojama tokių greitai augančių medžių mediena: akacijų, beržų, bambukų, pušų ir kt. JYSK siūlo įvairias prekes su ženklu „FSC“, taip paženklinti sodo baldai, ir tai reiškia, kad šie gaminiai yra iš medienos, atkeliavusios iš tvariosios miškininkystės būdu auginamų miškų ir kitų atsakingai naudojamų žaliavos šaltinių.  „FSC“ reiškia atsakomybę už aplinką, socialinę ir ekonominę atsakomybę.

POLIROTANGAS SODO BALDAI

Polirotangas sodo baldų rinkoje dominuoja jau metų metus. Kadangi polirotangas atrodo elegantiškai ir yra nuostabiai atsparus, jis laikomas vertingu dalyku, kiekvienam balkonui ir kiemui suteikiančiu jaukumo. Taip pat šie baldų komplektai tuoj pat sukuria atostogų pojūtį, suteikdami Tolimųjų Rytų arba atogrąžų atmosferą. . JYSK polirotango baldų pasiūla šį sezoną dar platesnė – nuo mažų sulankstomų kėdžių, skirtų naudoti vienam arba dviese, iki didelių poilsio baldų komplektų didesniam svečių skaičiui.