Kaip išsirinkti čiužinį, kuris atitiks Jūsų poreikius ir nenuskriaus piniginės? 

Per kietas arba per minkštas, nepakankamai patogus arba neatitinka tam tikrų reikalavimų. Tai pagrindiniai klientų nusiskundimai, dėl ko jiems nepatinka jų čiužiniai. Naujo, tikrai gero čiužinio įsigijimas yra tikras iššūkis, kadangi renkatės daiktą, kuris lems Jūsų miego kokybę. Tam, kad palengvintume Jūsų apsisprendimą, paruošėme Jums keletą naudingų patarimų:

1.    Skirtumas tarp spyruoklinių, putų, latekso, kokoso pluošto ir mišrių čiužinių

Jeigu nusprendėte įsigyti naują čiužinį, pasiruoškite tam tikriems išbandymams, kadangi tai, kas tinka vieniems, nebūtinai tiks kitiems. Įvertinkite savo poreikius bei biudžetą ir pagrindinius skirtumus tarp skirtingų čiužinių tipų, kaip pavyzdžiui, putų ir spyruoklinių.

Yra du spyruoklinių čiužinių tipai - Bonell ir Pocket. Bonell tipo spyruoklės - pačios paprasčiausios - nuo viršaus iki apačios sujungtos sukta viela, tuo tarpu Pocket čiužiniuose į audinį yra įdedamos specialios ritės, kad kiekviena spyruoklė judėtų nepriklausomai. Turbūt Jums įdomu, koks skirtumas tarp šių čiužinių?

  1. Bonell spyruokliniai čiužiniai suteikia atramą ir komfortą miego metu, yra atsparūs deformacijai, gerai vėdinasi ir apskritai yra puikus pasirinkimas tiems, kas nenori pernelyg išlaidauti. Jie puikiai tinka svečių kambariui ar vasaros rezidencijai. Vienas iš tokių čiužinių mūsų asortimente - dvipusis PRICE STAR BONELL.
  2. Pocket spyruoklės yra pagrindinė ortopedinių čiužinių dalis, kuri sukuria tinkamą atramą kiekvienai kūno daliai, tokiu būdu užtikrindama tinkamą stuburo poziciją. Mūsų asortimente tokie yra PLUS POCKET COCO bei PLUS POCKET ALLERGIC čiužiniai - abu dvipusiai, su 7 specialiomis zonomis tinkamos padėties miego metu palaikymui.

Putų čiužiniai yra vieni perkamiausių dėl savo medicininių ir antialerginių savybių. Bet, vėlgi, patys turite nuspręsti, koks tokių čiužinių tipas Jums tinkamiausias - poliuretano, dar vadinamo PU putų ar NASA Memory putų čiužinys.

  1. PU putų čiužinys yra puikus pasirinkimas taupantiems. Jis yra ortopedinis ir tinka alergiškiems žmonėms. Šioje kategorijoje JYSK siūlo klientų itin pamėgtą PRICE STAR FOAM.
  2. Memory putų čiužinys - tai patobulintas PU putų čiužinys. Pirkėjai, įsigiję tokį čiužinį jį vertiną aukščiausiu balu.

       Nors spyruokliniai ir putų čiužiniai yra patys populiariausi, turėtumėte žinoti, kad pirkėjai mielai renkasi ir latekso bei kokoso pluošto čiužinius, kurie yra pagaminti iš natūralių medžiagų. Vis dėl to, šiomis dienomis vis daugiau žmonių renkasi mišraus tipo, du ir daugiau sluoksnių turinčius čiužinius, pavydžiui PU putų ir kokoso pluošto, spyruoklinį ir PU putų ir t.t.

2. Ortopediniai čiužiniai - tinkamai kūno padėčiai

Valandos, kurias praleidžiate miegodami, yra tas laikas, kai Jūsų kūnas turėtų visiškai pailsėti, todėl itin svarbu, kad Jūsų čiužinys suteiktų tinkamą atramą nugarai ir tolygiai paskirstytų kūno svorį. Tokiu būdu palaikomas tinkamas kraujo spaudimas, o tuo pačiu kitą rytą nesijausite pavargę ir apsnūdę.

Visi putų čiužiniai pasižymi ortopedinėmis savybėmis, tačiau turėtumėte kuo atidžiau išnagrinėti jų sudėtį, kad suprastumėte ar tokio tipo čiužinys atitiks Jūsų kūno bei miego poreikius, kadangi skirtingos medžiagos turi skirtingą poveikį. Pateikiame mūsų klientų labiausiai mėgstamų čiužinių įvertinimus:

  1. ALOE VERA - turi 7 atramos taškus tinkamai kūno padėčiai bei dvi skirtingo kietumo puses, kurias galima keisti pagal poreikį;
  2. Naujokas SLEEP EXTRA Air Memory savo unikalaus užpildo dėka turi skausmo slopinimo funkciją, o taip pat palaiko vėsią temperatūrą ir individualiai prisitaiko prie kūno formų. Itin tinka tiems, kas praleidžia ilgas valandas sėdėdami prie kompiuterio ar dirba sunkų fizinį darbą;
  3. DOUBLE COMFORT yra pagamintas iš nedidelių spyruoklių, memory putų ir kokoso pluošto, tad toks čiužinys pradžiugins visus, kas mėgsta miegoti ant nugaros. Be to, čiužinį galite naudoti iš abiejų pusių, kadangi kiekviena jų yra skirtingo kietumo.
  4. COCO BALANCE ir BIO MEMORY – aplinkai draugiški pasirinkimai. Abu pagaminti iš memory putų ir kokoso pluošto, todėl suteikia tinkamą kūno atramą;

 Prie bet kurio čiužinio papildomai galite įsigyti ir antčiužinius, tokius kaip SLEEP EXTRA ar SLEEP ESSENTIAL arba DREAMZONE COCO.

3. Apsaugokite save nuo alergijų ir dulkių erkučių

 

Įvairios alergijos yra tikra kančia, todėl rinkdamiesi čiužinį pasirūpinkite, jog į Jūsų miegamąjį nepatektų dulkių erkutės bei kitos bakterijos. Geriausią antialerginį efektą turi sidabro siūlų, putų, kokoso pluošto bei lateksiniai čiužiniai. Iš tokių mūsų asortimente galite rinktis:

  1. ALOE VERA - saugos nuo dulkių erkučiu ir kitų bakterijų;
  2. SLEEP EXTRA - turi dygsniuotą užvalkalą, yra atsparus pelėsiui, miltligei bei dulkių erkutėms

Na, o jeigu neplanuojate įsigyti čiužinio, QUILTED PLUS  vandeniui atsparus, itin praktiškas antčiužinis taip pat gali suteikti antialerginį efektą.

4. Orui pralaidūs čiužiniai su termoreguliacine funkcija tarnaus ilgiau

Kai Jūsų čiužinys yra pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų ir yra itin pralaidus orui, būkite tikri, jog Jūsų sapnai bus dar saldesni, o Jūsų kūnas bus apsaugotas nuo įvairių bakterijų. Tokiomis savybėmis pasižymi mūsų ALOE VERA,, o nuo jo neatsilieka PRICE STAR BONNELL - itin protingas pasirinkimas taupantiems. Tinkamos temperatūros palaikymui geriausi lateksiniai čiužiniai.
Čiužinių gamintojai rado sprendimą ir tiems, kurių namuose oro temperatūra yra visada aukšta. Jeigu Jūs taip pat kenčiate nuo karščio, įsigykite čiužinį arba bent jau antčiužinį su vėsinamuoju poveikiu - taip niekada neperkaisite.

5. Atsižvelkite į praktiškumą

Apklausos parodė, kad daugeliui čiužinių pirkėjų labiausiai rūpi praktiškumas. Tokios savybės kaip naudojimas iš abiejų pusių, nuimamas ir plaunamas užvalkalas, lengvas transportavimas ir t.t. - minimos dažniausiai.
Tie, kurie nuolat sulaukia svečių, turėtų įsigyti pripučiamą ar patiesiamą čiužinį. Tarp kitų, savybių minima ir apsauga nuo dėmių bei nešvarumų. Tokiu atveju itin praverčia antčiužiniai, kurių pasirinkimas yra labai platus. Antčiužiniai padės išspręsti ir čiužinio kietumo problemą. Jeigu įsigijote per kietą ar per minkštą čiužinį, neabejotinai sutaupysite įsigydami antčiužinį, vietoj to, kad savo naują pirkinį keistumėte kitu.
Geras ir kokybiškas miegas prilygsta laimėjimui loterijoje, taigi kokį čiužinį išsirinktumėte, įsitikinkite, kad jis ir jo užvalkalas pagamintas tik iš kokybiškų medžiagų. Ant etikečių ieškokite tokių ženklų kaip Certipur, Oeko-Tex, kurie garantuoja, jog Jūsų čiužinio gamyboje nebuvo naudojamos kenksmingos medžiagos.

_______________________________________________________________________________

Net jeigu Jums labai patinka Jūsų čiužinys, atminkite, kad ateina laikas senus daiktus pakeisti naujais. Jeigu pataupėte ir įsigijote pigesnį daiktą, apie čiužinio keitimą reikėtų galvoti po 3-5 metų, tačiau jeigu investavote išties nemažai, čiužinį keiskite po 8-12 metų. Jeigu vis dar nesate apsisprendę, kokį čiužinį įsigyti, paruošėme Jums vaizdinę lentelę. Na, o jeigu turite dar daugiau klausimų - tiesiog užsukite į JYSK parduotuves, kur mūsų konsultantai mielai Jums patars ir padės išsirinkti tai, kas Jums tinka labiausiai.