Tuo metu, kai ne tik einame miegoti tamsoje, bet dar su tamsa ir keliamės, svarbu gerai išsimiegoti. Jei pastaruoju metu miegas tapo ne toks gilus, o ryte tiesiog neįmanoma atsikelti, galime spėti, kad kalta ir netinkama lova.  Geras čiužinys, antklodė ir pagalvė norint gerai išsimiegoti yra būtini ir neišskiriami kaip Šventoji trejybė, be kurio nors vieno tai neįmanoma. Jei atrodo, kad galėtų kurio nors trūkti, pažiūrėk, ką JYSK siūlo iš minėtos trijulės, kad pabudęs ryte nesijaustum neišsimiegojęs. Tu tikriausiai jau ne kartą esi tai girdėjęs, bet mes iš TIESŲ turime, ką pasiūlyti!

ČIUŽINYS KIETAS AR MINKŠTAS?

Kad išsirinktum sau tinkamiausią čiužinį, reikia geriau įsigilinti, kas siūloma, ir viską vertinti kuo praktiškiau. Todėl JYSK čiužiniai ne šiaip yra su skirtingu užpildu, jų skirtingi kietumo lygmenys. Jei Tau svarbi stangri ir formos nekeičianti kūno atrama, pirmiausia siūlome pasidomėti JYSK spyruokliniais čiužiniais Šiuo metu populiariausi mūsų asortimente yra putų čiužiniai, kurių užpildą sudaro vien putos arba putos ir spyruoklių sistema, šie čiužiniai pasižymi įvairiomis funkcijomis.

ANTKLODĖ: PLONA AR STORA?

JYSK pasiūlymus lengviau apžvelgti pagal antklodės užpildo rūšį – natūralus ar poliesterio. Svarbiausi kiekvienos rūšies užpildo privalumai yra skirtingi: natūralus užpildas gerai sugeria drėgmę, ši medžiaga lemia tai, kad antklodė kvėpuoja ir sulaiko šilumą. Dirbtinis užpildas tinkamas tiems, kas vertina nuo alergijos apsaugančias medžiagas, pritaikytas jautriai odai, ir gaminius, kuriuos lengva prižiūrėti bei galima ilgai naudoti. Atmink, jog kiekvienos antklodės tinkamumą lemia ir jos priežiūra – svarbu antklodę dažnai pakratyti ir vėdinti gryname ore, kad joje nesikauptų dulkės, kurios Tave miegantį erzintų.  

PAGALVĖ: AUKŠTA AR ŽEMA?

Gera pagalvė yra tokia, kuri suteikia atramą stuburui ir išlaiko jo natūralią padėtį visą miegojimo laiką – ji turi būti pakankamai aukšta ir tvirta, kad gulint ant šono stuburo padėtis būtų tiesi. Poliesterio užpildas bus šiek tiek minkštesnis, tai tinkamas pasirinkimas tiems, kam pasireiškia alerginė reakcija, kieno jautri oda, be to, poliesterio pagalves lengva prižiūrėti.  Natūralus užpildas, toks kaip plunksnos, pūkai arba vilna, yra lengvai sugeriantis ir gerai kvėpuojantis, tai ilgai tarnausianti atrama galvai. Platus asortimentas ir anatominių pagalvių – rasite pagamintų ir iš memory putų, skirtų tiems, kam reikalinga papildoma atrama sprandui.