Jei susimąstei, kas iš tiesų yra polirotangas, tai atsakymas visai paprastas – tai dirbtinė rotango palmė. Pavadinimas toks, nes medžiagos sudėtį pirmiausia sudaro polietilenas, populiariausias iš mums žinomų plastmasės rūšių. Polirotangas sodo baldų rinkoje dominuoja jau metų metus. Kadangi polirotangas atrodo elegantiškai ir yra nuostabiai atsparus, jis laikomas vertingu dalyku, kiekvienam balkonui ir kiemui suteikiančiu jaukumo.

MODULIS PO MODULIO

Pastaraisiais metais vasaros baldų pramonėje daug populiaresni tapo modulinio tipo vasaros baldai. Šią tendenciją palaiko ir unikalus sodo baldų komplektas BASTRUP, kurį sudaro trys atskiri moduliai - kampinės, vidurinės ir šoninės sofos. Modulius galima įsigyti įvairiais deriniais, juos lengva sudėlioti taip, kaip jums patinka! Viskas tavo rankose!

TOLIMŲJŲ RYTŲ STILIUS

Polirotangas sodo baldų rinkoje dominuoja jau metų metus. Kadangi polirotangas atrodo elegantiškai ir yra nuostabiai atsparus, jis laikomas vertingu dalyku, kiekvienam balkonui ir kiemui suteikiančiu jaukumo. Taip pat šie baldų komplektai tuoj pat sukuria atostogų pojūtį, suteikdami Tolimųjų Rytų arba atogrąžų atmosferą. Geriausiai poliratano savybes apibūdina vienas iš geriausių JYSK vasaros baldų komplektų – MORA. Jis yra tiek šviesių tiek tamsių spalvų.

ĮVAIRIŲ DIZAINŲ IR DYDŽIŲ

Šio tipo baldai tarsi sukurti vietoms, kur planuojama priimti daug svečių – sofos paprastai turi daug sėdimų vietų, jas puikiai papildo įvairių formų ir rūšių poilsio krėslai. Mažesniuose plotuose labai geras sprendimas bus modernūs GJERLEV arba ILDERHUSE kėdžių ir suoliukų modeliai. Prie sofų ir krėslų galima priderinti tavo poreikius atitinkantį stalelį – tiek nedidelį, skirtą pasimėgauti ryto kava, tiek erdvų stalą, kuriame numatyta speciali vieta saulės skėčiui. Ypač sėkmingas sprendimas bus poliratano  stalas FARUM su reguliuojamo aukščio sistema.