Labai svarbu savo pledui, patalynei ar kilimui pasirinkti medžiagą, norint, kad būtų šilta net šalčiausiomis dienomis. Audinys, kuris Tave sušildys labiausiai, iš esmės turėtų būti storas, sunkus ir pūkuotas. Kuo storesnis ir puresnis yra audinys, tuo jis bus šiltesnis. Tavo kūno šiluma įkaitins aplinkui esantį orą – taigi, storas ir purus flisinis pledas ar vilnonis kilimas šią šilumą sulaikys ir toliau šildys Tave.

GYVENK ŠILTAI SU PŪKINIU PLEDU
Įsigydamas bet kokios rūšies tekstilę savo namams, ieškok minkštos ir pūkinės medžiagos. Flisinis pledas ant sofos padės Tau pajusti tą jaukumą ir šilumą, kurios kiekvienas iš mūsų ieško rudens ir žiemos mėnesiais.
PATOGIAU ĮSITAISYK ANT KĖDĖS KILIMĖLIO
Jei Tavo namuose yra medinių ar plastikinių valgomojo kėdžių, ant jų atsisėdus iš pradžių atrodys šalta. Su kėdžių kilimėliais iš dirbtinio kailio arba pūkuoto medvilnės ir poliesterio mišinio bus daug šilčiau bei patogiau.
KILIMAS GALI SULAIKYTI NUO GRINDŲ KYLANTĮ ŠALTĮ
Kilimai turi izoliacinių savybių, kurios padeda išvengti nuo grindų kylančio šalčio ir neleidžia toliau plisti patalpoje. Šilčiausią efektą pėdoms, taip pat visam kambariui suteiks vilnonis kilimas arba kilimas su ilgais, storais šeriais.