Kai kurie Meilės dieną švęs ne namie, tačiau norintiems likti namuose rekomenduojame pasirūpinti savo svetaine, kurioje, tikėtina, bus leidžiami ir savaitgalių, ir darbo dienų vakarai. Siūlome naujus būdus gyvenamajam kambariui atnaujinti ir paskleisti jame šiek tiek daugiau meilės.

SOFA TAVĘS JAU LAUKIA

Šilčiausia ir patogiausia namų vieta neabejotinai yra sofa. Ant jos sėdime, įsitaisę rašome, skaitome, žiūrime TV ir net miegame. Ir nesvarbu, ar gyveni vienas ar kartu su sutuoktiniu ir keliais vaikais – sofa turi tarnauti įvairiausiems dienos įpročiams. Jei svetainė nėra didelė, rinkis dvivietę sofą, o didesnėms patalpoms puikiai tiks trivietės ar net kampinės sofos. Negana to, didesnėse sofose būna ir stalčiai daiktams saugoti, taigi tai padės palaikyti tvarką namuose.

SKIRK LAIKO TIK SAU PATOGIAME FOTELYJE

Dažnai manome, kad foteliai svetainėje skirti tik svečiams, nes patys sėdėsime ant sofos. Tačiau taip būti neprivalo – tinkamas fotelis Tavo svetainei suteiks papildomo patogumo. Pastatyk jį tolimiausiame kampe taip, kaip patinka Tau. Tai bus nedidelis ramybės uostas, vietelė, kur galėsi prisėsti su knyga ar puodeliu arbatos ir apmąstyti prabėgusią dieną (jei įsigysi panašių atspalvių pufą, jis puikiai tiks kojoms pasidėti). Kad būtų dar patogiau, pasirink fotelį, kurio padėtį galima keisti į gulimą.

STALIUKAS KAVAI, ARBATAI IR KITIEMS GĖRIMAMS

Jei priešais sofą nėra kavos staliuko, svetainė atrodys tuščia. Net mažiausias kavos staliukas, dar vadinamas žurnaliniu staliuku, pagyvins patalpos atmosferą, ypač tada, jei pasirinksi medžio spalvą ar modernų dizainą. Klasikinio stiliaus gerbėjams siūlome platų medinių ir medžio imitacijos stalų asortimentą. Tuo tarpu ieškantiems modernaus dizaino patiks įvairių spalvų metaliniai ar plastikiniai staliukai.

KILIMAS GYVENAMAJAME KAMBARYJE

Gyvenamasis kambarys tikrai yra tas, nuo kurio reikia pradėti, renkantis kilimą.  Jeigu Tau pasisekė, nes kambario grindų danga yra originali, bet kuris kilimas ant jos atrodys puikiai. Jis suteiks dar daugiau jaukumo ir sukurs hygge atmosferą, bet nepaslėps pagrindinių namų elementų, kurie padaro namus unikalius. Galvokite apie būsimą kilimo vietą, kur jį tiesite – svetainės centras yra dažniausiai pasirenkama vieta, bet pagalvokite, kur patiesus kilimą dažniausiai jo minkštumą justų Tavo kojos. Pavyzdžiui, dalis kilimo gali būti po krėslu arba sofa.