Rugpjūtis jau persirito į antrą pusę, o tai reiškia, kad reikia ruoštis į mokyklą ar universitetą. Jei siekiate naujuosius moksleivius ar studentus sužavėti ar įkvėpti naujiems mokslo metams, pasirūpinkite mokymosi aplinka ir namie. Kūrybiškumas, produktyvumas ir įkvėpimas – visa tai galima turėti pasinaudojant naujausiomis interjero tendencijomis ir tinkamais baldais Jūsų mažajam moksleiviui, gimnazistui ar net studentui. Prieš prasidedant devynių mėnesių mokslų maratonui sukurkite geriausią darbo vietą kiekvienai kartai!

SPALVINGAS DARBO KAMPELIS PATIEMS MAŽIAUSIEMS

Jeigu Jūsų mažoji atžala šiais metais pradeda lankyti mokyklą, pasirūpinkite, kad pirmieji įspūdžiai būtų nepamirštami. Ar nebūtų puiku sukurti spalvingą ir jaukią darbo aplinką namų darbams ir kūrybinei veiklai – kaip tai padaryti? Net jei Jūsų vaikas mokykloje mokosi ne pirmus metus, paverskite grįžimą į mokyklą linksmu ir šventišku nuotykiu, pertvarkydami mažojo moksleivio darbo kampelį. Kol vaikai dar neužaugę, galite leisti pasireikšti jų vaizduotei, eksperimentuojant su spalvomis, piešiniais ir raštais, kurie Jūsų vaikui patinka labiausiai. Jei visi didesni baldai, tokie kaip lova, stalas ir lentynos, yra panašių atspalvių, papildykite juos mažesniais ir ryškesniais daiktais, pavyzdžiui, įvairių spalvų suolais ar pufais. Tokios interjero detalės kaip pagalvėlės taip pat atnaujins visą interjerą.

KETTINGE

AABENRAA

TRAPPEDAL

MINIMALISTINIO STILIAUS DARBO VIETA GIMNAZISTUI

Kai vaikai įžengia į paauglystę, metas jų asmeninę erdvę keisti ramesniais, neutralesniais atspalviais, prie kurių nesunkiai galima priderinti spalvingus aksesuarus, kuriuos parinktų pats kambario šeimininkas ar šeimininkė. Gimnazistas turi daug mokomosios medžiagos ir asmeninių daiktų, todėl reikėtų įsigyti didesnę pastatomą lentyną. Rinkdamiesi baldus pasikliaukite tuo, kad viskas, kas genialu, yra paprasta, ir rinkitės vienspalvius daiktus, kuriuos jaunuoliai galėtų papildyti savo mėgstamos spalvos aksesuarais. Tai galėtų būti dekoratyvinės pagalvėlės, rėmeliai su įkvepiančiomis citatomis ar paprastais piešiniais, mokslams reikalingi rašikliai, jų laikikliai ir t. t. Kas žino, galbūt Jūsų atžala pasirinks šiuolaikines tendencijas ir į savo interjerą įterps visuomet madingų taškelių, linijų ar įvairių geometrinių raštų. Daugiau pozityvumo, asmeniškumo ir vaizduotės, patalpoje kabinant paprastą ar kamštinę lentą, kurioje jaunuoliai galėtų susidaryti savo darbų sąrašą, rasti įkvėpimo, kur planuoti kitus nuotykius su draugais ar išsaugoti savo nuoširdžiausias ir linksmiausias fotografijas.

ABILDHOLT

HERNING

SIVAR

SKANDINAVIŠKO DIZAINO ĮKVĖPTAS KAMBARYS STUDENTUI

Patogi ir funkcionali darbo vietas skatina kūrybiškumą, gerina produktyvumą ir didina pasitenkinimą darbu. Atsižvelkite į tai, padėdami savo studentui įsirengti kambarį ruošiantis studijoms. Studento kambario interjerui rekomenduojame rinktis skandinavišką stilių ir spalvų paletę – tai sukurs raminančią ir tuo pačiu įkvepiančią atmosferą. Išbandykite mėlynos, pilkos ir baltos derinį – tai spalvos, kurios niekada nepraras savo vertės ir puikiai atrodys. Pradėkite nuo klasikos – baltų baldų komplekto, nuo biuro stalo ir pastatomos lentynos iki smulkiausių aksesuarų – šviestuvų ir sieninių lentynų. Papildykite kambario interjerą dekoratyvinėmis mėlynos spalvos pagalvėlėmis ir pledais – kambarys taps jaukesnis. Ir, žinoma, turint galvoje, kad studentai paprastai turi daug daiktų, patalpoje pravers pora pintų krepšių arba skirtingos medžiagos dėžučių visa tai paslėpti.

KOKKEDAL

TRAPPEDAL

SANDELTRE