Nauji drabužiai – nauja spinta 

Be spintos namų tikrai neįsivaizduojame. Ji turėtų būti pakankamai didelė, kad tilptų ir rudens sezono drabužiai, tačiau negali užimti per daug vietos kambaryje, ypač jei gyvenate nedideliame bute. JYSK siūlo įvairaus dizaino ir dydžio, o tai svarbiausia, drabužių spintas, jos atlieka įvairias funkcijas ir dera prie skirtingo interjero.

MANDERUP

Tvirta ąžuolinė spinta yra dar ir moderni, išsiskiria kaip interjero elementas, su ja kambarys atsinaujins ir taps šviesesnis. Spintos duris puošia žaliuzes primenančios detalės. „MANDERUP“ modeliai yra trijų tipų, pradedant nuo mažiausios spintos su dviem durimis: jos viduryje yra vietos drabužiams pakabinti, apačioje – didelis stalčius, o viršuje – lentyna kitiems daiktams arba batams. Didesnė spinta yra su trimis durimis, joje 9 nedidelės lentynos ir vieta drabužiams pakabinti. Didžiausia „MANDERUP“ modelio spinta yra su trimis durimis, viduryje įtaisytas veidrodis per visą spintos aukštį.  Joje yra 9 didelės lentynos, o drabužius galima pakabinti dviejose vietose.

 

ROSKILDE

Vienas populiariausių JYSK spintelių modelių yra „ROSKILDE“. Šio modelio spintų gaminama įvairių spalvų ir dydžių, jos pritaikytos kiekvieno norams ir poreikiams. Yra modelių su dviem ir trimis durimis, pagamintų iš šviesaus ąžuolo, tamsiai rudos, rusvos ir baltos spalvos. Baltas modelis būtų puikus akcentas skandinaviškame minimalistiniame interjere, o kitų spalvų mediena kambariui suteiks gyvybingumo ir natūralaus šviesumo. Be to, spinta „ROSKILDE“ gali būti komplektuojama su prie jos pritaikyto dizaino komoda, antresole bei rašomuoju stalu.

 

RANDERS

Tai ypač populiarus modelis dėl veidrodžių, įtaisytų visose šio modelio spintose. „RANDERS“ modelis yra kelių spalvų – šviesaus ąžuolo, tamsiai rudos ir baltos. Šio modelio spintos taip pat yra įvairaus dydžio ir tenkina skirtingus klientų poreikius bei, žinoma, norus – spintas galima įsigyti su dviem, trimis ir net keturiomis durimis. Viduje esantys stalčiai ir lentynos tinka ir didesniems daiktams laikyti, o išorinį dizainą išskirtinį daro aukštos kokybės metalinės rankenos.

 

NARVIK

Prie bet kurios spintos miegamajame puikiai tiks komoda, į kurią susidėsite mažesnius drabužius. „NARVIK“ komodos tokios pat populiarios kaip ir mūsų spintos, nes jų yra įvairių dydžių ir spalvų. Galima rinktis iš dviejų tipų, skirtingų erdvinių tūrių, komodų: horizontalią, ilgesnę, kuri yra ir siauresnė, arba vertikalesnę komodą, kurios stalčiai yra gilesni. Pasirinkite šviesaus ąžuolo, tamsiai rudos arba baltos spalvos.