Palapinėje kaip namie, arba kaip nakvynę palapinėje padaryti patogesnę

Artėjant laisvadieniams, daugelis iš mūsų planuoja vykti į gamtą, o tai reiškia, kad gali tekti nakvoti palapinėje.  Daugeliui nakvynė palapinėje siejasi su tikru išbandymu ir sukąstais dantimis, tačiau tokia nakvynė neprivalo būti siaubinga ir nepatogi. Štai keletas idėjų, kaip nakvynei palapinėje suteikti jaukumo.

Kilimėlis gulėti, pagalvė ir miegmaišis

Ne paslaptis, kad palapinėje miegoti bus patogu tik tada, jei pasitiesi kilimėlį. Šiam tikslui gali naudoti treniruočių kilimėlį arba specialiai stovyklavimui skirtus kilimėlius. Miegoti bus patogiau ir su minkšta pagalve ir miegmaišiu, kuris sukels tokius pačius jausmus, kaip ir gulint savo lovoje.

Hamakas

Hamakas iš tiesų yra ryškus stovyklos atributas – šis daiktas pakabintas šalia palapinės tikrai suteiks nedideliam palapinių miesteliui jaukumo.

Žibintai įkraunami saulės energija ir deglai

Neužmiršk apie nedidelį apšvietimą – tikėtina, kad nakvynės vietoje bus aklinai tamsu, todėl svarbu iš anksto pasiruošti keletą žibintų, kurie apšvies stovyklavietę.  Šiam tikslui naudok deglus ir saulės baterijų šviestuvus, kuriems nereikia elektros. Toks apšvietimas nakvynei palapinėje suteiks romantikos.

Neužmiršk apie sodo pavėsines

Įsigyk sodo pavėsinę, kurią galima supakuoti į palapinės krepšio dydžio maišą ir pastatyti stovyklavimo vietoje. Neužmiršk pavėsinėje sukurti jaukią atmosferą ir papuošk ją girlianda iš lempų.

Sudedamas staliukas ir kėdės

Žinoma, Rasų šventė ir nakvynė gamtoje neapsieis be sudedamų kėdžių ir stalo, prie kurio vaišinsitės ir gerai leisite laiką kartu su artimiausiais žmonėmis.