Miegamasis dažnai tampa vieta, kurioje ne tik miegame, bet ir laikome asmeninius daiktus. Įvairūs daiktų laikymo sprendimai, tokie kaip dėžės, krepšiai ar lentynos, padės sukurti tvarką Tavo kambaryje ir galbūt atlaisvins vietos naujiems daiktams, kuriuos norėtum laikyti arčiau. Kai viskas savo vietose, miegamajame tvyro rami atmosfera, kurioje gera ilsėtis. Pažvelk, kokius sprendimus siūlome tiems, kas siekia tvarkos savo miegamajame. 

IŠNAUDOK ERDVĘ EFEKTYVIAI – TAIP PAT PO LOVA AR SPINTA

Erdvę po lova ar po spinta, priklausomai nuo baldo aukščio, įmanoma efektyviai panaudoti įvairiems didesniems daiktams, tarkim, batams ar striukėms, laikyti. Juos sudėk į palovės ar spintos apačios matmenis atitinkančias plastikines dėžes. Jei pasirinksi dėžes su ratukais, daiktus pasiekti bus dar lengviau.

Daiktadėžė "PRO BOX"

Daiktadėžė "ALICE"

Daiktadėžė "BASIC"

TVARKOS ABC TAVO DRABUŽIŲ SPINTOJE IR KNYGŲ LENTYNOJE

Dauguma žmonių drabužius ir batus laiko miegamojo drabužių spintoje. Be to, veikiausiai savo lentynoje turite ir daug kitų daiktų. Kaip dažnai atidarome spintos duris ar žiūrime į lentyną, kad ir vėl rastume vietos nenaudojamiems daiktams? Vienas iš būdų, kaip rasti papildomos vietos spintoje ar lentynoje – sudėti dalį daiktų į krepšius ar dėžes. Tuomet spintos turinys bus apgalvotai organizuotas. 

Krepšys "EJNO"

Krepšys "AGNE"

Krepšys "ARE"

DAUGIAFUNKCIAI BALDAI

Jau kurį laiką vertinamas skandinaviškas praktiškumas pritaikomas ir balduose. Pufas arba suolas su daiktų laikymo dėže bus „du viename“ – gražaus dizaino elementas miegamojo interjere ir patogiai prieinama vieta, kurioje galima laikyti mielus daiktus ir smulkmenas. Apie funkcionalumą pagalvok ir įsigydamas didesnius baldus, pavyzdžiui, drabužių spintą – ją galima rinktis ir su įmontuotais papildomais stalčiais.

Pufas su daiktadėže "GISLEV"

Batų dėžė "VANDSTED"

Naktinis staliukas "MARKSKEL"