Papuoškite savo namus KRONBORG® aukščiausios kokybės tekstile

KRONBORG® prekės ženklas buvo sukurtas 1940 m. Danijoje. Jį iki šių dienų tobulina bei vysto turtingą patirtį turintys bei meistriškumu pasižymintys ekspertai. Skandinaviškas prekių ženklas – aukščiausios kokybės miegamojo ir vonios kambario tekstilės gamintojas. KRONBORG® gaminiai yra gavę „OEKO-TEX®“ Standard 100“ sertifikatą, kuris visame pasaulyje pripažįstamas kaip kokybės prekės ženklas.

PAGALVĖS IR ANTKLODĖS

FJELLDAL: Specialus poliesterio pluošto kamšalas puikiai imituoja pūkų minkštumą ir teikia tokį pat komfortą. Vidutinio minkštumo pagalvė puikiai tinka su aukštos kokybės minkšta antklode. Šis derinys – alternatyva iš pūkų pagamintiems gaminiams.

PATALYNĖS KOMPLEKTAS

NELL: Patalynė pagaminta iš medvilninio atlaso: ploni šio audinio siūleliai suausti taip, kad medžiaga būtų neįtikėtinai minkšta ir patvari. Be to, medžiaga nesiglamžo, todėl patalynės nereikia lyginti prieš ją užvelkant. Galimos komplektų spalvos: šviesiai pilka, balta, juoda ir tamsiai mėlyna.

PAUL ir KARIN: Aukštos kokybės perkelis yra plonas ir tankus, tačiau pakankamai stiprus ir skirtas ilgalaikiam naudojimui. Šie klasikinio skandinaviško dizaino gaminiai atnaujins Jūsų miegamąjį ir pagerins miego patirtį. 

RANKŠLUOSČIAI

NORA: Išskirtinė minkštų rankšluosčių kolekcija, kuri papuoš vonios kambarį ir ilgai tarnaus pagal savo paskirtį.  Rankšluosčiai išlieka minkšti po kiekvieno skalbimo, taip pat jie puikiai sugeria drėgmę. Galima rinktis iš rožinės, tamsiai mėlynos ir šviesiai mėlynos spalvų.