VASARIO MAGIJA JŪSŲ SODO VAKARĖLYJE

Laukiamiausia vasaros šventė – vasaros saulėgrįža – jau visai čia pat. Jei ketini ją praleisti savo namuose, Tau tikrai pravers paskutinės minutės patarimai, kaip įrengti vietą šventei. Vos su keliais papildomais elementais sukursi nepakartojamą vasarišką atmosferą ir sau, ir svečiams.

APŠVIESK ŠVENTINĘ NAKTĮ

Viduje šventinę nuotaiką paprastai sukuria žvakės, tuo tarpu lauke – dažniausiai lemputės. Jei arti nėra elektros lizdo, pasirink lauko girliandą su baterijomis arba soliarinius šviestuvus – juos galima įkrauti saulės šviesoje, o vakare jie švies net kelias valandas. Jei per žiemą nesunaudojai visų žvakių, išnešk jas į lauką ir sudėk į žibintus – pas mus rasi modernių ir „hygge“ stiliui tinkamų modelių.

GULBUG KROKAN GULSPURV

TEGYVUOJA GAMTOS GROŽIS

Šį sezoną turėtume panaudoti tai, ką mums teikia gamta – nuostabias gėles ir kitokią žalumą. Keliauk į artimiausią pievą ar net mišką jų prisiskinti, parsinešk namo, o tada kartu su draugais pradėk kurti įvairius puošnius gėlių derinius. Parink įvairių vazų ar gėlių vazonų, kurie atrodys taip pat gerai ir patalpoje, ir sode ar terasoje!

KAIE UGGLA INGBERT

AR VISI ESATE PAVALGĘ IR ATSIGĖRĘ?

Kokia gi šventė be gerų vaišių? Pasirink atmosferą atitinkančius indus, kuriuose patieksi paruoštus skanėstus. Gėrimams galima naudoti specialius indelius arba stiklinius puodelius su ąsele, kad būtų patogu laikyti. Gaiviuosius gėrimus gali patiekti stiklainyje su kraneliu – ant stalo kartu su stiklinėmis toks indas atrodys itin dekoratyviai. O kad užkandžiai būtų prieinami tik kviestiems svečiams, įsigyk specialius tinklelius, kurie apsaugos maistą nuo vabzdžių.

SIMON LEMONADE LAPPSPOVE