Patarimai, kaip poilsį gamtoje paversti patogesniu

Vasara jau įsibėgėjo. Gražios, saulėtos dienos vilioja pabėgti iš miesto ir susilieti su gamta. Aktyvaus gyvenimo mėgėjai leisis į jaudinančius žygius, aplankys populiariausius festivalius. Na, o gamtos mylėtojai žinoma neatsisakys progos pasimėgauti šiltomis vasaros naktimis patogiai įsitaisę hamake prie ežero, klausydamiesi paukščių čiulbėjimo. Jeigu svajojate, kad poilsis nekeltų rūpesčių, pasiimkite viską, ko reikia pramogoms lauke. Šiame straipsnyje patarsime, kokie daiktai būtini iškylaujant gamtoje.

Privalomi daiktai iškylavimui

Jeigu keliaujate į gamtą kelioms dienos, nepamirškite palapinės. Nors ši vasara gausiai lepina šiltomis dienomis, galima tikėtis ir lietaus. Palapinė bus ta vieta, kur pasislėpsite tiek nuo blogo oro, tiek ir nuo vabzdžių.
Na, o norėdami poilsiauti kaip karaliai – pasiimkite pripučiamą čiužinį. Labai svarbu, kad čiužinys tilptų į palapinę. Taip pat nepamirškite ir pompos.
Jeigu jau turite čiužinį, kuris netelpa į palapinę, tuomet puikus sprendimas – kilimėlis, and kurio galėsite patiesti savo miegmaišius ir mėgautis ramiu miegu.
Stovyklavimas neįsivaizduojamas be laužo. Kad pasisėdėjimas su draugais būtų išties patogus, pasiimkite kėdę. Ji pravers ir žvejybos mylėtojams. Laimikio laukimas bus kur kas malonesnis patogiai sėdint.
Gera knyga, šilta saulė, švelnus vėjelis ir hamakas. Kai termometro stulpelis šokteli iki 30 laipsnių, turėtumėte pasieškoti pavėsio savo poilsiui. Nėra nieko maloniau nei mėgautis skaitiniais patogiame hamake.
Na, o jeigu iškylaujate vietoje, kur šešėlio nėra, nuo karštos saulės jus paslėps paplūdimio skėtis, kurį itin lengva transportuoti.

Daiktai, padarysiantys iškylavimą dar patogesniu

Jūsų poilsis gamtoje užsitęs ilgiau arba ketinate apsilankyti vasaros festivaliuose, tuomet vien palapinės ir miegmaišio Jums neužteks. Nepamirškite ir plastikinių indų.
Na, o vasariškiems gėrimams tikrai pravers šaltkrepšis. Papildomai siūlome įsigyti šaltkrepšio elementus, kurie padės atšaldyti ir kitus maisto produktus.
Gėrimai atrodys puikiai, jeigu juos patieksite induose su dangteliu ir šiaudeliu. Šios vintažinės stiklinės visuomet sukuria vasarišką nuotaiką, o taip pat itin tinka vaikams, kurie mėgstą viską išpilti ant žemės.
Mažiesiems iškylautojams siūlome paimti badmintono raketes ar pripučiamą kamuolį, kad išvykoje netektų nuobodžiauti.
Deja, bet vasara neatsiejama ir nuo įvairiausių vabzdžių. Nesvarbu, ar šėlstate festivalyje, ar ramiai poilsiaujate gamtoje, nepamirškite pasiimti apyrankės nuo vabzdžių ar žvakės nuo uodų.
Nuo įvairiausių skraidančių padarų apsaugoti reikia ir maistą, tad įsigykite specialų tinklelį. Na, o kad maisto gaminimas būtų dar paprastesnis, kartu pasiimkite pjaustymo lentelę, virtuvinių rankšluosčių ir padėkliuką.
Šilta antklodė ir pagalvė turėtų keliauti į iškylą su Jumis kartu jei netikėtai naktis būtų vėsi. Na, o dienos metu visus šiuos daiktus nuo purvo saugoti galėsite specialioje dėžėje.
Stovyklavietę apšvieskite saulės baterijomis kraunamais žibintais, o jeigu pageidaujate romantiškesnės atmosferos – įsigykite fakelų.

 -----

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir pirmieji gaukite JYSK jaukumo ekspertų patarimus bei įkvepiančias idėjas!