Vasara jau įsibėgėjo. Gražios, saulėtos dienos vilioja pabėgti iš miesto ir susilieti su gamta. Aktyvaus gyvenimo mėgėjai leisis į jaudinančius žygius, aplankys populiariausius festivalius. Na, o gamtos mylėtojai žinoma neatsisakys progos pasimėgauti šiltomis vasaros naktimis patogiai įsitaisę hamake prie ežero, klausydamiesi paukščių čiulbėjimo. Jeigu svajojate, kad poilsis nekeltų rūpesčių, pasiimkite viską, ko reikia pramogoms lauke. Šiame straipsnyje patarsime, kokie daiktai būtini iškylaujant gamtoje.

STOGAS VIRŠ GALVOS: PALAPINĖS

Jeigu keliaujate į gamtą kelioms dienos, nepamirškite palapinės. Nors ši vasara gausiai lepina šiltomis dienomis, galima tikėtis ir lietaus. Palapinė bus ta vieta, kur pasislėpsite tiek nuo blogo oro, tiek ir nuo vabzdžių. Na, o norėdami poilsiauti kaip karaliai – pasiimkite pripučiamą čiužinį. Labai svarbu, kad čiužinys tilptų į palapinę. Taip pat nepamirškite ir pompos. Jeigu jau turite čiužinį, kuris netelpa į palapinę, tuomet puikus sprendimas – kilimėlis, and kurio galėsite patiesti savo miegmaišius ir mėgautis ramiu miegu. Na, o jeigu iškylaujate vietoje, kur šešėlio nėra, nuo karštos saulės jus paslėps paplūdimio skėtis, kurį itin lengva transportuoti.

Palapinė MALAGA Pripučiamas kilimėlis NAPF Pripučiamas čiužinys VELOUR MID-RISE

DIDELIS PASIRINKIMAS JŪSŲ PATOGUMUI: KĖDĖS

Stovyklavimas neįsivaizduojamas be laužo. Kad pasisėdėjimas su draugais būtų išties patogus, pasiimkite kėdę. Ji pravers ir žvejybos mylėtojams. Laimikio laukimas bus kur kas malonesnis patogiai sėdint. Na, o jeigu iškylaujate vietoje, kur šešėlio nėra, nuo karštos saulės jus paslėps paplūdimio skėtis, kurį itin lengva transportuoti.

Kėdė SYLTEN Skėtis STRUER Iškylos apklotas NOLI

UŽKANDŽIAMS IR PRAMOGOS: PIKNIKO PREKĖS

Jūsų poilsis gamtoje užsitęs ilgiau arba ketinate apsilankyti vasaros festivaliuose, tuomet vien palapinės ir miegmaišio Jums neužteks. Nepamirškite ir plastikinių indų. Na, o vasariškiems gėrimams tikrai pravers šaltkrepšis. Papildomai siūlome įsigyti šaltkrepšio elementus, kurie padės atšaldyti ir kitus maisto produktus. Gėrimai atrodys puikiai, jeigu juos patieksite induose su dangteliu ir šiaudeliu. Šios vintažinės stiklinės visuomet sukuria vasarišką nuotaiką, o taip pat itin tinka vaikams, kurie mėgstą viską išpilti ant žemės. Nuo įvairiausių skraidančių padarų apsaugoti reikia ir maistą, tad įsigykite specialų tinklelį. Na, o kad maisto gaminimas būtų dar paprastesnis, kartu pasiimkite pjaustymo lentelę, virtuvinių rankšluosčių ir padėkliuką.

Stiklinių rinkinys MALLEMUK Šaltkrepšis SVALA Dubuo PREBEN