Kai namuose pritrūksta vietos daiktams, jie dažnai pernešami iš vieno kambario į kitą, kol netrukus namuose ima vyrauti netvarka. Tačiau, pasinaudojus keliais efektyviais metodais, namus galima išlaikyti tvarkingus ilgą laiką. Juk tvarkingi ir švarūs namai leidžia mums patiems jaustis emociškai geriau.

TIK 30 MINUČIŲ PER SAVAITĘ

Pirmas didysis apsitvarkymas užtruks ilgėliau, bet vėliau užteks vos kelių minučių, jei tik reguliariai skirsi laiko tvarkymuisi. Tai gali trukti tik 30 minučių per savaitę, per kurias pereisi per kambarius su krepšiu ar dėže, į juos sudėdamas daiktus, kurie guli netinkamoje vietoje. Po to dar kartą pakartok šį „pasivaikščiojimą“ ir sudėliok į savo vietas krepšyje turimus daiktus.

Krepšys MARINUS

Krepšys THERMAN

Krepšys GUDMAND

PASINAUDOK DAUGIAFUNKCIAIS BALDAIS

Nieko nėra geriau už daiktų laikymo vietą, neužimančią papildomos erdvės kambaryje. Pavyzdžiui, tai gali būti lova su įmontuota daiktų laikymo dėže – priklausomai nuo lovos dydžio, į dėžę galėsi sudėti rečiau naudojamus daiktus, kaip antai, sezonines antklodes ar pagalves. Taip pat gali sutaupyti vietos su ištraukiamomis sofomis, žurnaliniais staliukais su lentynėlėmis ar pufais, turinčiais daiktadėžę.

Kavos staliukas TRAPPEDAL

Lovos rėmas LINTRUP

Pufas GISLEV

ATKREIPK DĖMESĮ Į DRABUŽIŲ SPINTĄ

Dauguma žmonių savo drabužius ir batus laiko miegamojo drabužių spintoje. Be to, veikiausiai savo lentynoje turi ir daug kitų daiktų. Kaip dažnai atidarome spintos duris ar žiūrime į lentyną, kad ir vėl rastume vietos nenaudojamiems daiktams? Vienas iš būdų, kaip rasti papildomos vietos spintoje ar lentynoje – sudėti dalį daiktų į krepšius ar dėžes. Tuomet spintos turinys bus apgalvotai organizuotas.

Krepšys AGNE

Krepšys EJNO

Daiktadėžė BASIC BOX

EFEKTYVIAI IŠNAUDOK LAISVAS VIETAS

Erdvę po lova ar po spinta, priklausomai nuo baldo aukščio, įmanoma efektyviai panaudoti įvairiems didesniems daiktams, tarkim, batams ar striukėms, laikyti. Juos sudėk į palovės ar spintos apačios matmenis atitinkančias plastikines dėžes. Jei pasirinksi dėžes su ratukais, daiktus pasiekti bus dar lengviau.

Krepšys BRAGE

Daiktadėžė BASIC BOX

Sandėliavimo dėžė ALVIN