Kai lauke šilta, niekas iš mūsų nenori leisti laiko patalpose. Mes norime likti lauke ir kuo ilgiau mėgautis gaiviu vasaros oru. Taip pat kasdien paragauti įvairių patiekalų. Todėl vis dažniau pastebima tendencija „vidaus patalpas iškelti į lauką“. Ką tai reiškia? Paprasčiau tariant, tvarkydami savo lauko zoną – sodą, terasą ar balkoną – galvojame apie tai, kaip įrengsime valgomąjį namuose, tad tą patį pakartojame ir būdami lauke. Pietų stalas su pakankamai plačiu paviršiumi, kad vietos pakaktų visiems namiškiams, patogios valgomojo kėdės ir, žinoma, indai.

PIETŲ STALAI

Renkantis pietų stalą pirmiausia reikia nuspręsti, kiek kasdien prie jo sėdės valgančiųjų. Tuomet gali pradėti galvoti apie stalo dizainą, spalvą ir, svarbiausia, medžiagą. Iš JYSK asortimento siūlomi modernūs skandinaviško dizaino modeliai iš natūralaus medžio, dirbtinės medienos ir metalo. Šios trys medžiagos yra paklausiausios mūsų sodo baldų kategorijoje, ir kiekviena iš jų turi savo privalumų. Pavyzdžiui, dirbtinės medienos arba metaliniai baldai bus atsparesni esant bet kokioms oro sąlygoms, taip pat lengvai prižiūrimi. O natūrali mediena yra tvari medžiaga, kuri tarnaus ilgai ir bus tinkama naudoti patalpose.

MEDIENA

ELLEKILDE

YTTRUP

RAMTEN

DIRBTINĖ MEDIENA

MADDERUP

RANGSTRUP

FAUSING

METALAI

MAGLEBJERG

LARVIK

BRAVA

VALGOMOJO KĖDĖS

Renkantis valgomojo kėdes svarbiausia tinkamai jas pritaikyti pagal pasirinktą stalą. Poilsio kėdės bus tinkamesnės norint patogiai pakilti nuo stalo, o aukštos valgomojo kėdės pravers siekiant komfortiškai sėdėti prie stalo ir vaišintis. JYSK kėdžių asortimentas įvairus ir dizaino, ir medžiagų atžvilgiu. Jei sode ar terasoje nėra daug vietos, rekomenduojame rinktis keletą sulakstomų kėdžių, kurias po pietų galėsi kompaktiškai pasidėti kampe. Jei nori, kad valgomojo baldai nuolat būtų lauke, rinkis patvaresnius kėdžių modelius, pavyzdžiui, iš polirotango arba plastiko.

FASTRUP

GUDHJEM

SANDVED

HAJSTRUP

NAGELSTI

KAMSTRUP

AIDT

FJELLERUP

JEKSEN

REIKMENYS

Kalbant apie pietų reikmenis, variantų gali būti daug. Nebūtina rinktis tik laukui naudojamus indus, nes praktiškai bet kokie indai bus pritaikyti bet kuriai aplinkai, kol bus naudojami maistui. Jei vis tiek nori ką nors pakeisti, vasaros pietų metų galima padengti stalą pasirenkant įvairesnių spalvų bei raštų indus! Nebijok derinti įvairias spalvas, nes lauke viskas atrodys ypač gražiai ir vasariškai. Tarp indų pastatyk ryškią vazą su sezoninėmis gėlėmis, o kiekvieną vasaros patiekalą paversk ypatingu!

SIMON

RINGDUE

JO

FREDERIK

FERDUS

ANDERS

TURE

CHRIS

KJELL

Į KĄ ATKREIPTI DĖMESĮ?

Net vasaros metu mūsų orai yra permainingi, todėl geriausia rinktis baldus, kuriuos esant poreikiui galima nesunkiai sunešti į patalpas. Dėl asortimento įvairovės dažnai žmonės renkasi sodo baldus net kaip savo svetainės puošmeną. Taip pat atsižvelk į tai, kad vakarieniaujant sutems, todėl keli žibintai ir lempučių girlianda aplink lauko valgomojo zoną bus išties naudingi aksesuarai.