Populiariausios namų interjero tendencijos rudeniui

Atskubėjęs ruduo su savimi atnešė lietų ir darganą, o toks oras, neabejotinai, vienaip ar kitaip paveikė kiekvieno iš mūsų nuotaiką. Tyrimai parodė, kad rudenį ir ypač spalio mėnesį, miego trukmė per parą pailgėja net 2.7 valandos. O tai reiškia, kad šiuo metu vis daugiau savo laiko mes leidžiame namuose, susisukę į šiltus pledus, žiūrėdami televizorių ir retkarčiais nusnausdami. Ruduo – pats tinkamiausias metas pailsėti po įspūdžių ir veiksmo kupinos vasaros bei atstatyti savo sielos ramybę. O tą padaryti leis rami Jūsų miegamojo aplinka. Taigi, pateikiame Jums keletą naudingų patarimų, kaip susikurti itin jaukų kampelį poilsiui!

1. Skandinaviško stiliaus baldai ir neutralios spalvos

autumn bedroom

Šį rudenį itin madingi tampa balti, pilki ir juodi baldai. Pilka ir juoda – tikriausiai pačios praktiškiausios spalvos, tad jeigu jos Jums patinka, derinkite jas su šviesiomis sienomis, lubomis bei kitomis detalėmis, kad sukurtumėte ypatingą harmoniją. Jeigu norite modernumo, įsigykite paprastą, nesudėtingo dizaino lovą, naktinį staliuką, spintą, komodą ar keletą kėdžių, kurias derinkite su įvairiausių audinių aksesuarais.
Na, o jeigu mėgstate natūralumą ir gamtą, savo miegamajam įsigykite medžio spalvos baldų. Medžio motyvai tarp pirkėjų tampa vis populiaresniais. Mediena nebėra, kažkoks pasenęs, nemadingas motyvas, ir netgi priešingai, jos spalvinė gama gali būti priderinta prie bet kokio stiliaus. Argi nebūtų puiku Jūsų miegamąjį papuošti ąžuoliniais baldais?
Visgi, jeigu pilki atspalviai ar medžio motyvai nėra Jūsų mėgstamiausiai, rinkitės baltą – taip niekada neprašausite pro šalį. Gyvumo kambaryje tokiu atveju suteiks ryškios detalės. 

2. Šilti ir minkšti vienspalviai bei raštuoti audiniai

autumn bedroom

Šį sezoną užsukę į parduotuves pastebėsite, jig visur vyrauja vienspalviai audiniai. Šviesiai žalia, sidabrinė, auksinė, garstyčių, tamsiai mėlyna – tai tos spalvos, kurias privalote rinktis įsigydami tekstilę ir kitas interjero detales. Derinkite jas su balta ir juoda - taip sukursite ypatingą, magišką atmosferą. Na, o garstyčių ir aukso atspalviai miegamajame įneš šiek tiek saulės, kuri išvaikys visas liūdnas rudeniškas mintis. Vienspalviai tonai itin dera su geometriniais raštais – įvairiausių formų ir storio linijomis. Rinkitės šią kombinaciją įsigydami patalynės komplektus, pledus ar dekoratyvines pagalves. Tokie daiktai puikiai derės tiek moderniame, tiek klasikiniame interjere.
Jeigu nusprendėte rinktis neutralių, vienspalvių tonų paletę, siūlome interjerą pagyvinti akį traukiančiais, spalvingais, rudens tematika puoštais aksesuarais. Apžiūrėkite mūsų dekoratyvines pagalvėles!
Žiemos ir rudens sezonui pledą įsigyti tiesiog privalu. Taip smagu šiltai apsisiausti, pamiršti šaltį, lietų ir apskritai poreikį lįsti lauk iš namų, ar ne? Ar gali būti geriau? Žinoma, gali! Kambaryje prie lovos ar mėgstamos skaitymo kėdės patieskite minkštučiuką, kailinį ar tiesiog mažą kilimėlį, ant kurio padėsite po dienos pavargusias kojas.
Na, o kai miegamasis jau paruoštas miegui, metas surasti vietos ir visiems likusiems daiktams. Čia puikiai pasitarnaus medžiaginės ar kartoninės dėžės

3. Įvairios detalės – Jūsų unikaliai erdvei 

autumn bedroom

Aksesuarai ir detalės kambariui suteikia unikalumo. Išsirinkite keletą žvakių, žvakidžių, šviestuvų, rėmelių, žibintų ar kitų nedidelių daiktų, kurie sukurs išskirtinį, tik Jums būdingą stilių.  
Na, o jeigu norite dar įspūdingesnio kambario, pakabinkite foto paveikslų ar prabangių nuotraukų rėmelių. Juos galite kabinti ar sienų ar tiesiog statyti ant grindų – priklausomai, kas Jums patinka labiau.
Nepaisant, koks šiuo metu metų laikas, kambariniai augalai yra privalomi. Įsigykite nedidelį sukulentą kuris papuoš Jūsų naktinį staliuką, arba iš keletos tokių augalų formuokite „žaliąsias saleles“. Augalai ne tik gerina orą, bet ir puošia namus. Augalų vazonus dar labiau padailinsite, sudėdami juos į įvairiausių medžiagų krepšius.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Kaip matote, šiemet visa dėmesys sutelktas į spalvas ir ornamentus, kurie pagyvina Jūsų interjerą, tačiau tuo pačiu neišsišoka. Ruoškitės tamsiausiam metų periodui ir susikurkite nuosavą rojų, kuriame pasislėpsite nuo liūdesį keliančio oro ir žvarbos. Na, o mes lauksime Jūsų susikurtų rudens interjero nuotraukų mūsų socialinėse paskyrose. Žymėkite jas grotelėmis #jyskautumn!