Tai vieta grimzti į saldų miegą, padėjus galvą ant mėgstamiausios pagalvės. Todėl ypač svarbu, kad antklodė ir pagalvė Jūsų lovoje galėtų atlikti visas būtinas funkcijas, be to, gražiai atrodytų ir viliotų įsisupti į mėgstamiausius patalus. Pažvelkite, kokius patarimus rasite naujame antklodžių, pagalvių ir patalynės kataloge!

KAIP IŠSIRINKTI TINKAMĄ ANTKLODĘ? 

Mūsų platumoje metų laikų kaita gana ryški, tai dažnai jaučiame ir namuose, o tai, savo ruožtu, daro turi įtakos ir mūsų miegui – kai kuriems dažnai tampa per karšta, kitiems kartais naktį reikia papildomos antklodės. Kad apie tai negalvotumėte vidury nakties ir ramiai miegotumėte visą naktį, mes rekomenduojame susipažinti su JYSK asortimente siūlomais antklodžių užpildais ir tipais bei jų savybėmis. Siūlomas natūralus antklodžių užpildas pūkų, plunksnų, vilnos, natūralaus pluošto, šilko arba medvilnės. Sintetinis antklodžių užpildas dažniausiai būna iš poliesterio arba kitų medžiagų mišinio ir jo mišinio. Išsirink tinkamiausią ir įsigyk antklodę mėgautis visaverčiu miegu!

Antklodę KUPEN COOL

Antklodę BAGN WARM

Antklodę GRINDANE COOL

KAIP IŠSIRINKTI TINKAMĄ PAGALVĘ? 

Kaip ir antklodės, pagalvės būna su dviejų tipų užpildais – natūraliais arba sintetiniais. Jei išsirinkai pagalvę su natūraliu užpildu, kitas svarbus pasirinkimas – jos porūšis. JYSK asortimente rasi įvairių pūkų ir plunksnų, bei jų derinių – lieka tik išsirinkti sau tinkamiausią. Įprastai dirbtinį užpildą sudaro poliesterio pluoštas, kuris imituoja natūralaus pluošto izoliacines savybes. Įprastai šie gaminiai yra elastingesni, lengvesni ir kuplesni už gaminius su natūraliu pluoštu, tai, savo ruožtu, padeda jiems grįžti į pradinę kuplią formą ant jų pagulėjus.

Pagalvę ROYAL SILVER

Pagalvę FALKETIND

Pagalvę NOTODDEN

KAIP IŠSIRINKTI TINKAMĄ PATALYNĘ?

Miegamajame visi iškart pastebi lovą – juk niekas kitas šiame kambaryje ir nevaidina tokio svarbaus vaidmens. Patalynė ant jos sukurs pirminę kambario nuotaiką. Prieš rinkdamiesi patalynę, apgalvokite, kas patinka JUMS! Ar mėgstate margumynus? Galbūt Jūsų interjere dominuoja geometrinės figūros, simetrija? O gal akys pirmiausia krypsta į tai, kas natūralu? Kad ir kokį stilių pasirinktumėte, JYSK tikrai rasite įvairių dydžių, spalvų ir medžiagų modelių.

Patalynę GERD

Patalynę SUSSI

Patalynę BARBO