Kiekvieno interjero pagrindas yra baldai – jie yra pagrindinis elementas, apjungiantis visas kambario funkcijas. Tačiau namą namais paverčia ne tik funkcija. Dekoracijos yra labai svarbios – jos neturėtų būti laikomos nereikalingais daiktais, kurie tiesiog užima vietą. Tai įrankiai, kuriais sukuriate tinkamą atmosferą savo namams.  

RYŠKIOMS ASMENYBĖMS

Gyvos gėlės visada yra gera idėja – tiek lauke, tiek namų interjere. Ypač tada, kai namuose trūksta gamtos prisilietimo. Tačiau neretai užmirštame apie tai, kur gėlės merkiamos. Ne vienuose namuose galima rasti gėlių, pamerktų į gėrimų stiklines ar stiklainius. Tai irgi nėra prasta idėja, tačiau gėles tikrai paryškins tinkamo dizaino vaza. Permatoma vaza pagauna ir atspindi šviesą, todėl patalpai suteiks šviesumo. Tokio tipo vaza taip pat tik paryškins joje pamerktas gėles. Nepermatoma vaza turi savų pranašumų – nesimato jos vidinės pusės po naudojimo, ją taip pat galima priderinti prie vyraujančių interjero atspalvių. Jų spalvas ir dydžius derindamas sukursi kūrybišką atmosferą savo namuose. Pasirinkus tokias vazas, gėlės lieka antrame plane – neretai žmonės jas renkasi tik kaip dekoracijas ir gėlių į jas net nemerkia.

IEŠKANTIEMS PROFESIONALAUS ĮKVĖPIMO

Kūrybiniam darbui reikalinga kūrybinga aplinka. Ją susikurti galima įvairiais būdais – naudojant skirtingas spalvas, dekoratyvinius elementus arba specialias formas. Kūrybingų žmonių aplinka neretai chaotiška, todėl siūlome įsigyti kuo didesnio paviršiaus stalą, kad viskas, ko reikia, būtų pasiekiama ranka. Taip pat pagalvok apie erdvę aplink stalą – ant sienos galėtų būti įrėmintų nuotraukų, kurios sužadintų kūrybiškumą. Lentoje skirk vietos ir porai asmeninių dalykų, pavyzdžiui, nuotraukoms su draugais ar įkvepiančioms citatoms. Tai skatins į lentą pažvelgti dažniau ir motyvuos dirbti.

HYGGE ATMOSFEROS MĖGĖJAMS

Žvakės taip pat vaidina svarbų vaidmenį kuriant atitinkamą nuotaiką – žvakių šviesa, nuo dagties pamažu besileidžianti žemyn, yra natūraliausias šviesos šaltinis, kuriame nėra nė ženklo dirbtinumo. Neretai žmonės pasirenka aromatines žvakes, kad namams suteiktų papildomo „šarmo“. Tačiau su stipriais aromatais reiktų būti atsargiems – parduotuvėje jie gali atrodyti labai malonūs, tačiau įsivaizduok, kad šis kvapas ilgam laikui pasklis uždaroje patalpoje. Toks svaiginantis jausmas tikrai nebus hygge stilius.

VIRĖJAMS IR GURMANAMS

Dažnai patariama įsigyti ir naujus indus, kas tikrai padeda atnaujinti virtuvės vaizdą. Tačiau, jei nuo turimų indų kiekio lūžta lentynos, neskubėk pirkti dar vieno komplekto. Vietoj to gali pagalvoti apie naujus stilingus serviravimo indus – tai gali būti padėklai, indai produktams laikyti, ąsočiai ar stalo reikmenys. Išsirink dekoratyvius indus, jei vienspalvius indus nori papildyti kokia nors „uogele“.