Štai ir lapkritis, jau galima pradėti ruoštis didžiausiai metų pabaigos šventei – Kalėdoms. Tai nereiškia, kad reikia pulti ieškoti eglutės ir ją puošti – šventinė atmosfera kuriama pamažu, vis pridedant įvairių su švente susijusių puošybos elementų. Svarbiausia yra pajusti šventės artėjimą, jos šilumą ir grožį – taip pat savo namuose. Pradedant spragtukais ir nykštukais ir baigiant šviečiančiomis kalėdinėmis žvaigždėmis – JYSK rasite visko, ko reikia, kad Jus įtrauktų linksmas ruošimosi Kalėdoms šurmulys.

GYVENAMASIS KAMBARYS

Svarbiausia patalpa po virtuvės namuose yra gyvenamasis kambarys. Čia dažnai patenka ir svečiai, todėl jį reikėtų įrengti kaip patį svarbiausią. Minkštas kilimas arba spalvinga pagalvėlė tuoj sukurs magišką atmosferą, todėl nebijokite ir ryškesnių akcentų, kai norite atnaujinti interjerą. Šiuolaikišką interjerą sukursite su raštuotomis dekoratyvinėmis pagalvėlėmis arba pledais, ant kurių yra teminių atspaudų. Jie tuoj pat patrauks dėmesį ir kvies sušilti, prigulti. Daugiau šviesos suteiks žvakės, jas galima statyti į įvairaus dizaino ir formų žvakides. Nepamirškite ir šventinių dekoratyvinių elementų, kuriuos galima išdėlioti taip, kad kiekviename kampelyje būtų kas nors šventiška.

VALGOMASIS

Norint sukurti šventę tiek virtuvėje, tiek valgomajame, tereikia tuščio paviršiaus. Valgius dėkite ant stalo patiesaliuko – jį galite išsirinkti bet kokios spalvos ir dizaino. O patį stalą apdenkite raštuota staltiese. Pastaruoju metu populiarūs stalo takeliai per visą stalo centrinės dalies ilgį. Tai reiškia, kad galima patiesti vienspalvę šviesią staltiesę ir ją papildyti ryškiu takeliu. Tuomet stalo centre puikiai atrodys aukštos žvakės elegantiškose žvakidėse, kurių spalva pritaikyta prie stalo patiesaliuko.

MIEGAMASIS

Malonu pajusti šventinę nuotaiką prieš miegą, prieš leidžiantis į svajonių ir sapnų karalystę. Pradėkite nuo minkšto raštuoto pleduko – į jį galėsite įsisupti prieš miegą ir paskaityti knygą ar pažiūrėti serialą. Įdomių akcentų miegamajame taip pat gali atsirasti patalynės užvalkalus pakeitus į šventiškų raštų ir dizaino užvalkalus. Miegamajam svarbu apšvietimas – kad jis nebūtų per ryškus ir neblaškytų, šiam kambariui rinkitės šiltų tonų šviesą. Šilta geltona spalva šviečiančios šventinės lempučių girliandos dažnai ir kabinamos miegamuosiuose, taip pat išpopuliarėjo įvairių formų apšvietimo elementai. Šios girliandos, minkšta miegamojo tekstilė ir aromatinė žvakė žadina pojūčius, vadinamus hygge.