KOMFORTIŠKASIS ULLEHUSE

ULLEHUSE neabejotinai jau keletą sezonų yra JYSK flagmanas. Galima įsigyti tiek 6, tiek 9 vietų, be to, yra modelių su daiktadėžėmis po sėdynėmis. ULLEHUSE taip pat dera prie skirtingų interjerų, nes yra dviejų spalvų – smėlio ir juodos. Ir tai dar ne viskas! ULLEHUSE – tai ne tik didelės sofos, bet ir nepaprastai patogūs poilsio krėslai, taip pat dviejų spalvų. Didžiausias baldų privalumas yra jų medžiaga – polirotangas. Dėl medžiagos lengvumo iš jos pagamintus baldus galima lengvai perkelti, juos labai paprasta prižiūrėti ir svarbiausia – polirotango baldai yra atsparūs įvairių oro sąlygų poveikiui.

ELEGANTIŠKASIS VONGE

Elegancija ir minimalizmas pastebimi kiekvieno VONGE baldo detalėje. Juodas baldų atspalvis tiek minkštose sofų ir kėdžių dalyse, tiek metalinėse kojose ir porankiuose papildo vizualiai sklandų dizainą. Šios serijos baldai gali būti dviejų komplektų – trivietė sofa, 2 poilsio kėdės ir žemas kavos staliukas, taip pat 6 vietų kampinė sofa ir reguliuojamo aukščio stalas. Taip pat VONGE serijoje yra poilsio kėdė su reguliuojama sėdėjimo padėtimi, taip pat patogus gultas.

SAULĖTASIS DYVIG

Jei ieškote tikro saulės ir vasaros įsikūnijimo, jį rasite baldų komplekte DYVIG. Jo šviesios spalvos atsispindi kiekvienoje baldo detalėje. Skoningas natūralaus rudo atspalvio pynimas, baltas metalinis pagrindas ir neįtikėtinai minkšti sofos bei kėdžių užtiesalai – visa tai sukuria šiuolaikišką vasaros sezono baldų komplektą, kuris tiks bet kokioje aplinkoje. Komplektą papildo žemas kavos staliukas su pluoštinio cemento paviršiumi. Ypatingas komplekto privalumas yra pagalvės – jos pagamintos iš specialaus audinio su gumine membrana, kuri apsaugo nuo išblukimo saulėje ir nuo sušlapimo lyjant.

UNIKALUSIS BYMARKA

BYMARKA baldų konstrukcijos dizainas yra nepakartojamas – sofos, kėdžių ir stalo pagrindas bei kojos pagamintos iš natūralaus medžio, o neįtikėtinai patogias pagalvėles juosia išskirtinis stangrus pynimas. Kaip ir saulėtasis DYVIG, šis baldų komplektas taip pat išsiskiria patvarumu lietingu oru – pagalvės pagamintos iš to paties audinio su gumine membrana, apsaugančia jas nuo lietaus sukeltų pažeidimų, taip pat leidžianti greitai išdžiūti.

MODERNUSIS OTTERUP

Iš pažiūros paprastas, bet neįtikėtinai patogus – tai OTTERUP komplekto dvivietė sofa ir vienvietės poilsio kėdės. Juodos spalvos sofos ir kėdžių pagalvėles papildo plonos sodraus bronzos atspalvio plieninės kojos, o porankių paviršius padengtas medžiu, suteikiančiu baldui įdomų niuansą. Komplektą papildo žemas kavos staliukas su identiškomis bronzinėmis kojelėmis ir skoningu paviršiumi iš dirbtinės medienos plokščių. Kaip sakoma – grožis slypi paprastume.