Remdama tvarią miškininkystę, bendrovė JYSK kartu su klientais, bendrovėmis ir organizacijomis iš įvairių pasaulio šalių, bendradarbiauja su tarptautine ne pelno organizacija  – Miškų valdymo taryba (Forest Stewardship Council® (FSC). Ji įkurta siekiant apsaugoti nykstančius miškus bet kurioje pasaulio vietoje, kad jie išliktų ir gyvuotų.

ŽENKLAS „FSC“

JYSK siūlo įvairias prekes su ženklu „FSC“, taip paženklinti sodo baldai, ir tai reiškia, kad šie gaminiai yra iš medienos, atkeliavusios iš tvariosios miškininkystės būdu auginamų miškų ir kitų atsakingai naudojamų žaliavos šaltinių.  „FSC“ reiškia atsakomybę už aplinką, socialinę ir ekonominę atsakomybę. Taip pat ir tai, kad tie, kas dirba miškuose, yra apmokyti, turi reikiamas saugos priemones. Jiems užtikrinamos tinkamos darbo sąlygos, geras užmokestis už darbą bei teisė organizuoti profesines sąjungas.

JUTLANDIA – SKANDINAVIŠKA VERTĖ

Prekių ženklu JUTLANDIA pažymėti sodo baldai iš medžio masyvo yra klasikinio skandinaviško dizaino. Didesnėms erdvėms yra skirtas baldų komplektas TAGEHOLM, kurį sudaro trivietė sofa, dvi kėdės ir stalas. Be to, juos papildo aukštos kokybės pagalvėlės su patvaria poliesterio danga.

YPAČ MALONIAM POILSIUI

Mėgaukitės vasaros saule – siūlome natūralaus medžio gulimąjį krėslą SUZANO. Jis pagamintas iš sertifikatu „FSC“ sertifikuotos eukalipto medienos, padėtis nustatoma: yra 4 gulimojo krėslo atkaltės padėtys. Gulimasis krėslas su ratukais, kad jį būtų patogu perstumti.

DERINYS, KURIS ĮKVEPIA

Viena iš populiariausių JYSK sodo baldų serijų yra WHITBY. Tiesiog išsirinkite sau tinkamiausią vienvietę kėdę, suolą ir stalą arba suderinkite juos, kad būtų skoningas komplektas. Jam galite parinkti uždangaliukus, sukuriančius poilsio nuotaiką.

MEDIS BET KOKIAME PLOTE

JYSK natūralaus medžio baldų asortimentą papildo įvairūs modeliai, kurie pritaikyti mažesniam plotui. Balkonas taps jaukesnis, kai jame atsiras kompaktiškas baldų komplektas ALESSANDRIA. Jeigu ieškai atskirų baldų, rinkis serijos ROYAL stalą arba krėslą. Terasoms ypač tinka pietų stalas FRANCA – jo dydį galima keisti, nes yra ištraukiama vidinė dalis.

AR ŽINAI, KAD … ?

Iki 2024 m. pabaigos visi gaminiai, kuriais prekiauja JYSK, ir jų pakuotės bus su „FSC“ sertifikatu. Svarbus atskaitos taškas, kurį neseniai pasiekė JYSK, yra patalynės ir paklodžių pakuočių optimizavimas, plastiką pakeitus sertifikuotomis („FSC“) kartoninėmis juostomis.