VALGYMO VIETA TURI BŪTI GRAŽI!

Jūsų virtuvė, nesvarbu, kokio ji dydžio, turi būti vieta, kurioje galėtumėte valgyti kokybišką ir visavertį maistą. JYSK siūlo sprendimus virtuvėms ir valgomiesiems, kad būtų sukurta jauki valgymo vieta, atitinkanti bet kurį skonį. Susipažinkite su mūsų ekspertų patarimais, kaip įrengti skirtingo ploto virtuves, ir išsirinkite tai, ko Jums reikia iš įvairiausių gaminių asortimento!

 

STUDIJOS TIPO VIRTUVĖMS

Pasirinkus gyvenimą mieste, dažnai reikia sumaniai panaudoti buto erdvę. Ir dažnai tai reiškia gyvenimą studijos tipo bute, kuriame svetainė sujungta su nedidele virtuvės sritimi. Tačiau tai nereiškia, kad negalima įrengti atskiros valgomojo srities mažoje virtuvėje. Tokiu atveju siūlome pasirinkti apvalius stalus, kurie neatrodys gremėzdiški keliuose kvadratiniuose metruose. Taip pat šviesių ir neutralių atspalvių baldai puikiai derės prie likusio kambario ir ypač išsiskirs, jei į patalpą patenka dienos šviesa.

 

VIDUTINIŠKO DYDŽIO VIRTUVĖMS

Daugelyje atviro tipo virtuvių yra visa įranga ir baldai, reikalingi maisto ruošimui ir laikymui, ir jie išdėstyti palei patalpos kraštus. Laisvą vietą virtuvėje, efektyviai suplanavus, galima paversti praktiška valgomojo sritimi. Jeigu gyvena didesnė šeima, o kambarys gana nedidelis, ieškokite stalų su kuo siauresne pakoja – jie vizualiai neužpildys kambario, tačiau jų paviršius suteiks pakankamai daug vietos. Taip pat suderinkite stalo kojas su kėdės kojomis, kad būtų vienodo dizaino ir tinkamos virtuvės fone, neatsirastų chaotiškas vaizdas. Vidutinio dydžio patalpoms tiks ištraukiami stalai, kuriuos galima padidinti atsižvelgiant į valgančiųjų skaičių, o po to vėl sustumti, kad liktų mažas stalelis, kol jis nenaudojamas.

 

DIDELĖMS VIRTUVĖMS

Jeigu esate didelės virtuvės savininkas, turite puikią galimybę valgomojo sričiai rinktis tiek spalvas, tiek medžiagas. Mediniai paviršiai suteiks aplinkai gyvumo ir atrodys nepaprastai elegantiškai. Derinant juos su įvairių spalvų plastikinėmis kėdėmis arba kėdėmis su audinio apdaila, valgomajame galima sukurti kūrybišką aplinką, kurioje ir apetitas bus geresnis. Be to, ant didesnių stalų galėsite sudėti įvairius įdomius dekoravimo elementus, kuriais stalą galėsite papuošti ypatingomis dienomis arba švenčių metu.