Vestuvių dekoracijų idėjos bet kokiam skoniui!

Kaip žinia vasara – pats švenčių ir ypač vestuvių sezonas. Tikriausiai savo kalendoriuose jau sužymėjote svarbias datas, kuomet švęsite Jūsų brangių žmonių meilės šventes, o galbūt Jums netgi patikėta dekoruoti šventės vietą. Neabejojame, kad tai tikrų tikriausias iššūkis, tad skubame Jums į pagalbą – paruošėme šios vasaros vestuvių dekoracijų idėjų gidą. Skaitykite ir kurkite nepamirštamai gražias akimirkas sau ir savo artimiesiems!

Dekoruokite stilingai

Vestuvių spalva paprastai yra parenkama pagal tų metų spalvines madas. 2018-aisiais – tai sodri ir netgi tamsiai violetinė – tikra priešprieša pernykščiai žaliai. Tai visai nereiškia, kad turite aklai sekti madas, nes klasikinės vestuvinės spalvos vis dar populiarus pasirinkimas tarp daugelio nuotakų. Tokios spalvos yra:

• Tamsiai žalia, pastelinė ir drumzlina rožinė
• Alyvuogių, šalavijo žalia, vintažinė dramblio kaulo, pilka;
• Pilkšvai mėlyna, vintažinė dramblio kaulo, rožinė, vario, žalia ir t.t.

Ekspertai teigia, jog šiam vestuvių sezonui bus būdingos švarios erdvės, didžiausią dėmesį sutelkiant į dekorą ir aksesuarus. Gėlių motyvai bus itin populiarūs, panaudojant juos pačiose netikėčiausiose vietose. Vazoniniai augalai papuoš ceremonijos vietą ir vaišių stalus. Nuotaikingų ryškių gyvų ar dirbtinių gėlių bei žvakių kompozicijos taps šių metų populiariausiu pasirinkimu. Galima įsigyti įvairiausių kabančių dekoracijų, kurios suteiks erdvei žaismingumo, be to, puikiai atrodys nuotraukose. Kabančios dekoracijos leidžia išlaikyti švarų ir minimalistinį stilių, o jas pasigaminti galite iš paprasčiausių kabančių vazonų, kuriuos tiesiog pripildykite jaunųjų mėgstamais augalais. Dar vienas tokių dekoracijų privalumas – sutaupysite nemažai vietos ant stalų – klausimas, kurį būtinai turite apsvarstyti jeigu pasirinkote dideles lėkštes patiekalams.
Stiklainiai, įvairiausios dėžutės bei vazelės – neatsiejama bet kokios šventės dalis. Visi šie daiktai yra ir itin praktiški. Vazose pamerksite visas jauniesiems padovanotas gėles, na, o dėžutėse ir stiklainiuose sutalpinsite daiktus, kurių prireiks ceremonijos metu. Itin gražiai ir romantiškai atrodo į stiklainius sustatytos žvakės. Jeigu mėgstate didesnes žvakides, Jums pasitarnaus žibintai. Jie ne tik sukurs senovinę atmosferą, bet ir apsaugos, kad šventės metu nenukentėtų mažiausieji jos svečiai. 
Jeigu šventė vyks lauke, neabejotinai pravers dekoratyvinės pagalvėlės ir pledai. Juk oras Lietuvoje toks nenuspėjamas! O galbūt įsigykite žavingą šviečiančią dėžutę su raidėmis - pagalvokite apie šventės frazę ar žodį, kurį žymėdami socialiniuose tinkluose ypatingomis akimirkomis galės pasidalinti visi svečiai.

Nepamirškite išskirtinių akcentų

Suplanuoti šventės vietos papuošimą yra tik viena maža viso darbo dalis. Nepamirškite, kad dar yra ir fotosesija bei daugelis kitų dalykų, kuriuos reikia apgalvoti. Pamąstykite apie kažkokius akcentus, kurie išsiskirs nuo įprastinių pietų kėdžių ar stalų. Tai galėtų būti moderni sofa, ar priešingai – senovinės kėdės, kurios pasitarnaus susodinant jaunuosius, o galbūt pravers mažutis staliukas ar lauko baldų komplektas fotografavimosi kampeliui. Jeigu rengiate teminę šventę, vasaros tema, nepamirškite pastatyti supamąją kėdę ar netgi pakabinti hamaką.
Jeigu mėgstate modernumą, rinkitės aksominius akcentus, kaip pavyzdžiui ULSTRUP pufą. Aksomas sukurs prabangos įvaizdį ir tiks bet kokio stiliaus vestuvėse – tiek klasikinėse, tiek ir netradicinėse.

 - - - - -

Nesvarbu, kokį stilių pasirinksite, svarbiausia, kad jis atspindėtų jaunųjų asmenybes. Jeigu Jūs ar Jūsų draugai tuokiasi šią vasarą, jauki atmosfera ir papuošta šventės vieta leis visiems jaustis laukiamais, tad visi galės mėgautis vestuvėmis.
Mes labai džiaugsimės jeigu pasidalinsite, kaip šventės vietą dekoravote Jūs su mūsų parduotuvėse įsigytomis prekėmis. Žymėkite nuotraukas socialiniuose tinkluose grotelėmis #jyskvestuves!