Sulankstomos drabužių džiovyklės - praktiškas pasirinkimas 7 prekės

JYSK sulankstomos drabužių džiovyklės – tai efektyvus bei pasirinkimas drabužių džiovinimui namuose. Sukurtos iš tvirto metalo, šios džiovyklės užima nedaug vietos ir pasižymi neutralia išvaizda, kuri dera su bet kokiu interjeru. Jos yra paprastos naudoti ir negadina namų estetikos, nes yra galimybė džiovyklę paslėpti, kai jos nereikia naudoti. Jų lankstumas leidžia džiovinti daug drabužių vienu metu, o sulankstytos neužima daug vietos. Tai leidžia optimizuoti gyvenamąją erdvę, nesugadinant stiliaus ar kokybės. Be to, sulankstomos rūbų džiovyklės garantuoja išdžiovintų drabužių kokybę, nes natūraliai išdžiuvusių drabužių medžiagos nenukentės, kaip gali nutikti elektrinėse rūbų džiovyklėse. JYSK sulankstomos drabužių džiovyklės - tai funkcionalumo ir estetikos sinergija, skirta šiuolaikiniam vartotojui, vertinančiam išvaizdą ir praktiškumą.

Žiūrėti kaip Tinklelis Sąrašas

7 prekės

 1. Pakabinama džiovykla LAVST
  • Surinktos prekės dydis: 18x42x27cm
  9,99
  Nemokamas pristatymas į OMNIVA paštomatus virš 30 EUR Nemokamas pristatymas į OMNIVA paštomatus virš 30 EUR
 2. Drabužių džiovykla JOLLY
  • Surinktos prekės dydis: 55x180x93cm
  14,99
 3. Drabužių džiovykla AXEL
  • Surinktos prekės dydis: 55x171x89/99cm
  17,99
 4. Drabužių džiovykla JACK
  • Surinktos prekės dydis: 55x170x102cm
  19,99
 5. Drabužių džiovykla LEIFHEIT
  • Surinktos prekės dydis: 55x182x92/105cm
  24,99
  19,99
 6. Drabužių džiovykla ALUCOM
  • Surinktos prekės dydis: 56x173x93cm
  44,99
  34,99
 7. Drabužių džiovykla LEIFHEIT
  • Surinktos prekės dydis: 55x167x87/107cm
  49,99
Žiūrėti kaip Tinklelis Sąrašas

7 prekės

Neatsiejama gyvenimo dalis - drabužių džiovyklės

JYSK sulankstomos drabužių džiovyklės atsako į šiandienos šiuolaikinio gyvenimo iššūkius. Jos suteikia galimybę greitai ir patogiai išdžiovinti drabužius vietose, kur nėra daug erdvės ar sąlygų įsirengti elektrinę džiovyklę. Idealios tiek mažoms, tiek didelėms erdvėms, jos leidžia džiovinti drabužius bet kuriuo metu. Be to, taupo elektrą bei neskleidžia jokio garso. Jų elegantiškas dizainas ir funkcionalumas suteikia galimybę drabužius džiovinti patogiai ir estetiškai. Na, o kai yra nenaudojamos - lengvai susilanksto taupydamos vietą namuose.

Patvarumas ir modernus dizainas viename

Mūsų sulankstomos drabužių džiovyklės išsiskiria ne tik funkcionalumu, bet ir moderniu dizainu. Jos pagamintos iš kokybiško metalo, kuris užtikrina ilgalaikį naudojimą. Džiovyklių šiuolaikinis dizainas ne tik papildo namų aplinką, bet ir tampa subtiliu interjero akcentu. Jų minimalistinė išvaizda ir paprasta, bet elegantiška forma leidžia joms tapti ne tik buitine priemone, bet ir stilistiniu sprendimu. Dizainas atidžiai suplanuotas atsižvelgiant į ergonomiką ir naudojimo patogumą, todėl džiovyklės gali būti lengvai pernešamos iš vienos namų vietos į kitą. Džiovyklės priežiūros patarimai yra būtini, norint užtikrinti, kad jūsų JYSK džiovyklė tarnautų jums ilgą laiką ir visada būtų parengta naudojimui. Pirmiausia, svarbu prisiminti nuvalyti džiovyklę po kiekvieno naudojimo. Tai padės išlaikyti ją švarią ir išvengti dulkių bei nešvarumų kaupimosi.

Kadangi JYSK džiovyklės yra kompaktiškos, jos puikiai tinka saugojimui spintoje ar kitose vietose.