Blogas

Suteikite romantikos savo namams Valentino dienos proga!

Įsimylėjėlių diena nenumaldomai artėja, o būdų nustebinti savo mylimąjį ar mylimąją gausybė – romantiškai papuošti namus, pagaminti vakarienę dviems, surasti mėgstamą judviejų filmą, pašokti žvakių šviesoje, pakalbėti ir prisiminti Jūsų pažinties pradžią, o galbūt netgi aptarti Jūsų ateities planus! Išvenkite minių kino teatruose ar restoranuose ir susikurkite tik Jums dviems skirta rojaus kampelį įsigydami vos kelias interjero detales. Štai mūsų patarimai!

1. Jaukūs Skandinaviško stiliaus baldai ir šilti tekstilės gaminiai

Valentines_blog_textile

Šiuo metų laiku neabejotinai karaliauja raudona spalva. Tai meilės, traukos ir galios simbolis. Bet pakanka vos kelių raudonų akcentų – apklotų, dekoratyvinių pagalvėlių, žvakių, patalynės ar rankšluosčių, kad atmosfera taptų itin jaukia. Papildomai parinkti balti, rožiniai ar kiti pasteliniai tonai viską dar labiau papuoš. 
Kad romantika nesibaigtų tą pačią dieną, siūlome įsigyti Skandinaviškų naktinių ar kavos staliukų arba kitokių šviesiai baltos spalvos vintažinio stiliaus baldų. Būtina tiek Valentino dienos, tiek visų savaitgalio rytų detalė – padėklas, ant kurio galėsite patiekti pusryčius į lovą. Na, o tiems, kurie nori save ar savo mylimuosiuos palepinti išskirtiniu dėmesiu – siūlome peržiūrėti mūsų didžiųjų dvigulių karaliaus lovų ar sofų kino vakarams asortimentą. 

2. Žavingos interjero detalės romantiškai atmosferai

Valentines_blog_accessories

Žvakės, šampano taurės, žibintai – viskas puikiai tinka šiam vakarui. Rinkitės iš paprastų spalvotų žvakių ir talpinkite jas įvairiose žvakidėse arba uždekite mūsų ypatingas kvapiąsias žvakes, kurios namus pripildys vanilės, kavos ar vaisių aromatais. Metaliniai ar mediniai žibintai taip pat puikiai derės, kadangi jie Jūsų erdvei meilės dienos proga suteiks Šiaurietiško žavesio.  
Dar daugiau romantikos sukursite įvairiomis gražiomis frazėmis, pakabintomis ant sienų, o Jūsų antrajai pusei tikrai patiks įvairiausių formų ir dydžių rėmeliuose patalpintos judviejų svarbiausias akimirkas primenančios fotografijos. Jeigu planuojate dovanas ar staigmenas – Jums neabejotinai pagelbės mūsų parduotuvėse siūlomos dėžės

Pasinaudokite šiomis idėjomis ir Vasario 14-ąją atšvęskite įspūdingai! Dar daugiau minčių, kaip papuošti Jūsų erdvę įsimylėjėlių dienos proga rasite naujausioje JYSKart Deco serijoje!


Kaip bepasirinktumėte švęsti Valentino dieną, įsitikinkite, kad ir visos kitos dienos turi būti kupinos meilės! Ir nepamirškite – JYSK Jus myli!

Kaip susikurti Skandinavišką stilių pačiam? 

Aiškios linijos, paprastumas, šviesa, funkcionalumas, balta spalva ir medis – būtent šios savybės geriausiai apibūdina Skandinavišką interjerą. Šiandien šis stilius visame pasaulyje yra itin populiarus, tad mes nusprendėme pasidalinti keliais patarimais, kaip atskirti tam tikras detales ir savo namuose sukurti tikrą šiaurietišką atmosferą. 

1. Baldai

Blog_Scandinavian_furniture

Skandinaviškas baldų stilius pasižymi tuo, kad jame nerasite mažų, netinkamų ir nepraktiškų detalių. Kiekvienas centimetras spinduliuoja švara, paprastumu, ir akivaizdu, jog kiekviena detalė yra itin apgalvota. Vyrauja natūrali mediena ir spalvos, pavyzdžiui ąžuolo – netgi minkštieji baldai turi medinius karkasus. Visai nesenai Skandinaviškame stiliuje atsirado spalvos. Tad jeigu jas mėgstate, o balta ir visi kiti pasteliniai atspalviai Jūsų netenkina, ieškokite šio amžiaus viduriui būdingų modernaus stiliaus ryškių spalvų kėdžių bei sofų, kurios neabejotinai įneš žaismingumo į Jūsų namus. Spintų, komodų ir kitų baldų rankenėles puošia medinės ar metalinės detalės. Naktiniai staliukai, stalai ir kėdės gali turėti arba tipines išskleistas kojas, arba tiesas, elegantiškas, kurios kambariui suteiks Neoklasikinio stiliaus prieskonį. 

2. Tekstilė

Blog_Scandinavian_accessoriestextile

 

Šiaurietiškas oras ir ilgos žiemos neabejotinai paliko pėdsaką Skandinaviškame stiliuje. Jeigu ieškosite tipinių audinių, rinkitės natūralius ar bent jau taip atrodančias medžiagas, tokias kaip linas, vilna, medvilnė, kailis (avies), šilkas, drobė ir pan. Papildykite šviesias spalvas ryškesnėmis arba maišykite skirtingas detales, kaip tarkime, dekoratyvinės pagalvėlės, įvairios geometrinės formos, dideli paveikslai ar piešiniai su gyvūnais bei augalais. 

3. Aksesuarai

Blog_Scandinavian_accessories

 

Daug šviesų ir šiek tiek spalvų – viskas, ką Jums reikia žinoti apie Skandinaviško stiliaus aksesuarus. Būtent dėl ilgų žiemų, šiauriečiai mėgsta didelius langus bei didžiulius šviestuvus, tad tą panaudoti galite ir Jūs. Spalva Skandinaviškame stiliuje yra itin svarbi, o ji randama dažniausiai aksesuaruose bei paveiksluose. Jeigu ieškote žvakidžių, sienų dekoracijų, rėmėlių, ornamentų – rinkitės elegantišką paprastumą. Čia dažniausiai sutiksite dirbinius iš stiklo, molio ir medienos. Plastikas ir metalas – taip pat pakankamai populiarus pasirinkimas, tarkime dėžėms, krepšiams ar virtuvės aksesuarams. Norėdami sukurti jaukią atmosferą, kambarį puoškite gausybe žvakių, kurios taip pat suteiks ir šviesos. 

Jau susipažinote su pagrindinėmis stiliaus subtilybėmis, tačiau Skandinaviškas stilius turi dar keturias grupes, kurios šiek tiek skiriasi viena nuo kitos. Jeigu mėgstate, kai interjere vyrauja balta su spalvingomis detalėmis, aiškios linijos bei šviesa – Jums puikiai tiks Skandinaviškas Modernusis stilius. Jeigu Jums patinka linksmi raštai ir ryškios spalvos – rinkitės Skandinavišką Modernųjį Spalvotą stilių. Gyvenate mieste, tačiau nuolat žavitės kaimišku kraštovaizdžiu? Tuomet Jums puikiai tiks Skandinaviškas Kaimiškas stilius, kuris gali pasirodyti kiek grubokas, tačiau yra išlaikęs savo paprastumą ir aiškias linijas. Na, o tiems, kas ieško prabangos bei istorijos siūlome namus dekoruoti Klasikiniu Skandinavišku, Karaliaus Gustavo laikotarpio įkvėptu stiliumi. O iš tikrųjų, visai nesvarbu, ką išsirinksite, svarbiausia, kad savo namuose būtumėte laimingi! 
Būtinai sekite mūsų blog‘o naujienas, kadangi netrukus su kiekvienu stiliumi Jus supažindinsime dar išsamiau!

3 šių metų Kalėdų dekoravimo spalvos

Šviesos greičio link mūsų ir vėl artėja nuostabus ir ypatingas metų laikotarpis. Vieni jau pasipuošė namus, o kiti dar tik ieško dekoracijų ir, žinoma, idėjų. Mes Jums siūlome tris Kalėdų stilius pagal spalvas: Baltos Kalėdos, Klasikinė raudona ir Auksinė. Išsirinkite gražiausias Kalėdines dekoracijas savo namams!

1. Baltos Kalėdos – tyli elegancija

Balta – tai sniego spalva. Ji simbolizuoja švarą, tiesą, tyrumą ir naują pradžią – kaip ir artėjantys naujieji metai. Balta spalva puikus pasirinkimas jeigu esate Skandinaviško stiliaus mėgėjas: kėdės, naktiniai staliukai, lentynos ir t.t. Mes tiesiog įsimylėjome baltas dekoratyvines pagalvėles, nuotraukų rėmelius, kuriuose galima sudėti gražiausias 2016 metų akirmirkas, o taip pat baltas žvakes ir kitas dekoracijas, kurios vietą Jūsų namuose ras, neabejojame, tiek šventiniu laikotarpiu, tiek jau ir po šventinio siautulio. Prie baltos puikiai derės sidabriniai ar stikliniai aksesuarai – Kalėdiniai žaisliukai, lemputės ar žvakidės.

2. Klasikinė raudona – tradicinis žavesys

Kalėdų senelis ir jo elnias Rudolfas turbūt yra viena iš priežasčių, kodėl ne vienam iš Jūsų Kalėdos asocijuojasi su raudona spalva. Jeigu siekiate sukurti stebuklingą ir tradicinę nuotaiką savo namuose – Jums prireiks raudonos. Raudoni žaisliukai, lemputės, žvakės ir dovanų popierius labia gražiai žiūrėsis prie žalios Kalėdinės eglutės. Kad išgautumėte dar geresnį efektą, tradicinį savo apklotą pakeiskite raudonu, Kalėdiniu, padėkite keletą dekoratyvinių pagalvėlių ar kėdžių pamikštinimų. 

3. Auksinė – paslaptingas stebuklas

Bližgučiai ir rudi tonai suteiks Jūsų namams prabangos. O ir pastangų sukurti tokią atmosferą neprireiks labai daug – pakanka tik tinkamų spalvų dekoracijų (auksinės, rudos, smėlinės ir sidabrinės). O jeigu Jūs pasiruošę iš esmės atnaujinti interjerą – mediniai baldai ir blizgūs metaliniai aksesuarai gražiausiai derės su auksiniu Kalėdiniu stiliumi.  
Na, o iš tikrųjų, visai ne taip ir svarbu kurį stilių pasirinksite, kadangi kiekvienas jų sukurs nuostabią Kalėdinę nuotaiką Jūsų namuose. O džiaugsmas būti kartu su savo brangiausiais žmonėmis, Jūsų meilė vienas kitam ir puikus nusiteikimas neabejotinai pripildys Jūsų erdves šviesa ir jaukumu. 

Prašome palaukti...

{{var product.name}} buvo pridėta į jūsų krepšelį. Ar jūs norėtumėte:

Tęsti pirkimą - Žiūrėti krepšelį
Tęsti pirkimą
Žiūrėti krepšelį